Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés egy olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés egy olyan lánnyal, akinek van barátja?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár hétben megismerkedtem egy lánnyal, akire először viccből/fogadásból írtam rá. Jót nevettünk rajta, de sosem gondoltam volna, hogy majd egyszer rámír, de ez megtörtént. Elkezdtünk írni egymásnak, beszélgettünk az iskolában, majd egyszer felvetette, hogy jó lenne találkozni. Én persze nem utasítottam volna vissza, de a találkozásunk előtt egy nappal kikérte a véleményemet azzal a sráccal kapcsolatban, aki bejött neki. Én persze egyből rákérdeztem, hogy ha ennyire tetszik neki valaki, akkor miért nem vele találkozik, majd vissza is utasítottam (nem bunkón) a másnapi találkozást. Később picit lehiggadtam, találkoztunk is, nem voltunk sokat együtt, de nagyon élveztem azt az egy órát. Nem volt olyan pillanat, mikor ne beszéltünk volna, és még csak gondolkodnom sem kellett, hogy mit mondjak neki. Az első találkozásunk előtt 2 nappal viszont összejött azzal a sráccal, aki nagyon bejött neki, de elpanaszolta nekem, hogy sokkal komolyabb volt, mikor csak barátok voltak, most elég gyerekes a srác. Nem csodálom, mindketten 16 évesek, természetesen nem lehet elvárni ezesetben egy komolyabb kapcsolatot. A lány beismerte, hogy velem jobban érzi magát, sokkal jobban törődök is vele, de akkor miért van vele? Miért nem velem van? Ha nem akar velem lenni, talán mert nem jövök be neki, miért akart velem először találkozni? Természetesen tőle is meg fogom kérdezni ezeket, de inkább személyesen, nem vagyok a közösségi oldalak nagy híve. Addig is pedig véleményekre vagyok kíváncsi. Ha nem értitek a történetet, nyugodtan kérdezzetek.

2017. nov. 17. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Friendzone-nak hívják ezt. Szokjál hozzá, manapság ha valaki tökéletesen illene egy lányhoz, és kölcsönös a vonzalom, akkor elrakják barátnak, és összejönnek egy bunkó/síkhülye/idősebb fazonnal. Üdv a 21. században.
2017. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam már, talán igazad is van, de még nem kérdeztem tőle semmi konkrétat, tehát közel sem biztos ez. Egyébként nem idősebb a srác, én vagyok az idősebb.
2017. nov. 17. 20:50
 3/20 anonim ***** válasza:
Az 1-esnek annyira igaza van!
2017. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A / jelek a "vagy" szinonimái voltak, tehát VAGY bunkó, VAGY ostoba, VAGY idősebb. Jelen esetben akkor gondolom a második. Amúgy a jelenséget én sem értem, de létezik, és elég sok ember érzelmeit teszi tönkre, főleg a férfiakét. Persze ezek után jönnek a "szemét pasik" kezdetű monológok...
2017. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nekem is friendzone-gyanus volt már az elejétől kezdve, de igazából ilyen rövid idő alatt nem alakult ki bennem sem semmi különösebb dolog, csupán arra vagyok kíváncsi, hogy folytassam-e az ismerkedést.

Hogy elkerüljem a vitákat: nem azt várom, hogy idegen emberek válaszolják meg helyette a kérdéseket, csak a véleményekre vagyok kíváncsi, no meg a tapasztalatokra.

2017. nov. 17. 21:00
 6/20 A kérdező kommentje:

4-esnek:

Akármennyire is tartom 'ellenfélnek' azt a valakit, egyik sem igaz rá. Picit valóban buta, de csak azért, mert tapasztalatlan és még normális kapcsolata sem volt. Igaz, hogy nem törődik a lánnyal, de nem azért, mert bunkó, hanem mert nem tudja milyen egy normális kapcsolat. Hogy a másikkal törődni kell és éreztetni vele, hogy fontos számára.

2017. nov. 17. 21:03
 7/20 anonim ***** válasza:
Jó, értelek én, én csupán a 3 leggyakoribb tulajdonságot írtam, amivel rendelkező hapsik megelőznek téged. Van még ezerféle másik is, a lényeg hogy nem azzal fognak összejönni akivel megvan a vonzalom meg a kémia, meg akit érdekelnek, aztán meg te majd ott leszel "lelki szemetesládának" mikor nem mennek majd jól a pasijával a dolgok, hogy "szemét, megcsal, nem szeret már, mihez kezdjek". Én csak azt nem értem, akkor miért nem azzal jönnek össze akivel megosztják a gondjaikat? Teljesen érthetetlen számomra.
2017. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én rengetegszer megtapasztaltam már ezt, de többször a másik szemszögből - amikor én 'barátzónáztam' a lányt. Több oka is lehet, nálam pl. a vonzalom teljes hiánya volt az egyik esetben. Ez vonatkozhatna rám is, de ezt annyira nem tudom elfogadni. Valamennyire egoista, nárcisztikus vagyok, de úgy őszintén tényleg nem tudom elképzelni, hogy mibe/miért jobb az a srác. Aktívan sportolok, sportos/izmos a testalkatom, dohányzást leszámítva egészségesen élek, vannak normális kapcsolataim, nem vagyok egy nerd, aki egész nap csak otthon ül a gép előtt, önértékelésemmel és a magabiztosságommal sincs baj. Ééés természetesen még a lánnyal is törődtem, de hogy hol kúrtam el, na arra csak ő tudja a választ. :D
2017. nov. 17. 21:17
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem itt más szabályok érvényesek,mint a sima fz-nál,mert a csaj 16 éves.

szóval vagány módon megcsókolod és beléd lesz szerelmes nagyjából azonnal nem a másikba.

kb ennyit kell tenned.

ha pedig tovább tökölsz,akkor elbukod.

2017. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell olyan lány, aki azért lesz belém szerelmes, mert vagány vagyok. Ha őt olyannak ismerném, akkor ezt a kérdést nem írtam volna meg. Az előbb azt is leírtam, hogy az ő barátja nem a 'vagány' kategóriába tartozik, egy átlagos korabeli srác átlag alatti tudással.
2017. nov. 17. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!