Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nálatok mi a max....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mi a max. Korkülönbség ami belefér egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2017. nov. 18. 01:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Nàlam max 4-5 év. Jobban szeretem a kisebb korkülönbséget. A legnagyobb anno 4 év volt a pasi javàra akivel jàrtam, de agyban egy 16 éves kisfiú szintjén mozgott, és így kezelte a problémàkat is. Nem volt hozzà türelmem, alig 1 hónap utàn kidobtam.

A férjemmel 3,5 év van köztünk, az én javamra. Érettségben 100%ig az én szintem, remekül passzolunk egymàshoz.

Nekem sosem tetszettek az idősebb férfiak. Sose jöttem volna össze pl 8-10 évvel öregebb palival, pedig voltak akik próbàlkoztak. Nekem nem jöttek be.

2017. nov. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.Igazoltad,amitől féltem.
2017. nov. 18. 02:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Mitől is? :)
2017. nov. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Plusz-minusz 3 év. 22N
2017. nov. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 11 évvel idősebb a férjem, és őszintén szólva nem is tudnék komolyan venni egy velem egyidős férfit. Tudom, minden kamasz előszeretettel hangoztatja, hogy ő mennyivel érettebb a koránál, de nekem pl tényleg az volt a normális 8 évvel ezelőtt, hogy megkérte a kezem, összeházasodtunk és egyből gyereket is akartunk. Alig egy hónappal az esküvőnk előtt töltöttem a 20. évemet. :) Azóta is csodásan működünk, el sem hinném, hogy ennyi év után is lehet ennyire harmonikus és szerelemteljes egy kapcsolat, ha nem benne élnék. :)
2017. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az,hogy a 8 évvel idősebb "öreg".Bár egy 20 éves esetèn meg tudom érteni,aki még gyerek.
2017. nov. 18. 09:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Párom 3 évvel fiatalabb nálam, ez még belefér nálam. Pluszba már nem szívesen mentem volna, azok a 30-as férfiak, akikkel annak idején ismerkedtem, nagyon ki voltak már égve, tele keserűséggel, nők hibáztatásával. Persze biztos vannak értelmesek is, csak előlem elbújtak.
2017. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

bocsánat ha beleszólok a másik oldalról x)


#7: Én meg kicsit ugyanezt érzem a másik oldalról, hogy a "korombeli" nők java része már sajna ki van égve amit abszolút el tudok fogadni, hisz "lányos" családban nőttem fel (2 lánytesó+egyedülálló anyánk) így meg tudom becsülni (sőt, inkább mélységesen tisztelem!) azokat a nőket akik a gyerek mellett és háztartás mellett még jól is néznek ki stb. Ezért is "modernebb" a gondolkodásom, hogy én a megosztás híve vagyok egy párkapcsolatban (házimunka+ha lenne gyerek). ^.^

Szumma-szummarum: lehet eddig rossz irányba ismerkedtem, de nekem ezek a tapasztalataim.


DE! Mint a való élet minden területén, így a párkeresésnél sem általánosítok, mert minden ember egyedi értékekkel rendelkezik és semmi köze az előtte az életemben megfordult negatív előzményeknek (csalódások, esetleges megaláztatások). Ergo, tiszta lap párti vagyok, tőlem távol állnak a buta általánosító, egybemosó hülyeségek. Én mivel most töltöttem egy hónapja a 39-et, ezért a határvonalat sacc-per 28-29-nél húzom meg férfiként a keresésben. (Exem -11 volt, nem zavarta őt sem.)

Bocsánat, ha bepofátlankodtam válaszommal. :))

2017. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is adtam esélyt nálam idősebbeknek, de a nálam fiatalabb párom lett a befutó.
2017. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én most egy nálam 4 évvel fiatalabb fiúval ismerkedek, én 25, ő 21 és abszolút nem látszik, nagyon jól kijövünk és nem is jött szóba a korkülönbség, egyikünket sem zavarja. Én alapból letagadhatnék 2-3 évet, szóval így pont jó. :) És ismerek olyan velem egykorú lányt aki már 3 éve együtt van az 5 évvel fiatalabb párjával. :)
2017. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!