Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin meddig lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin meddig lehet elmenni, ha kimondtuk, hogy bírjuk a másikat?

Figyelt kérdés

Még nem találkoztunk, társkeresőn kezdtünk el beszélgetni és most Facebookon szoktunk, egy ideje, kb. 2-3 hete már beszélgetünk. Holnap délután lenne a randi. Mit gondoltok, meddig mehetnék el? Mondjuk a kezei megfogása, ölelés, puszi, csók? Nem könnyűvérű lány, tudja, hogy személyesen lassú lennék, illetve nekem meg még nem volt szerencsém kapcsolatban és randiban sem sajnos.

Normális válaszokra lennék kíváncsi, mert nagyon ideges vagyok az egész miatt. Ő 19/l, én 20/f



2017. nov. 18. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az időben nem menjetek túl messzire, inkább üljetek be valahova.
2017. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj ennyire.:)

Ha hiszed,ha nem,majd minden jön magától,adja magát a helyzet.

A randi összes részletét nem szabad,de még csak nem is lehet megtervezni.

Nincs olyan,hogy "meddig lehet elmenni".A szabályokat ti írjátok.

Valakiknél csók sincs,de vannak szép számmal olyan párok is,akik egészen az ágyig eljutnak az első randin.Ez egyén-,és helyzetfüggő.

Sok sikert!

2017. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam max a csók a határ első randin
2017. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam csak két évvel idősebb fejjel...

A lány határozott volt, rámenős, úgy volt, hogy megismerkedtünk (élőben) aztán 5 nap múlva újra találkoztunk. Ez nem volt "hivatalosan" randi, de érezhetően nem csak egy sima baráti találkozó volt, ráadásul úgy érkezett, hogy nálam alszik... Puszival köszöntünk egymásnak, amíg hazafelé sétáltunk egy jó darabig nem is értünk egymáshoz (hiába, magunknak sem akartuk bevallani hogy mi is ez az egész), aztán a végén már a derekán volt a kezem. Lámpaoltás után pedig szinte azonnal simogatás, 10 perc után megcsókolt stb., szex nem volt (az azért tényleg sok lett volna).

Szóval, nyugi, főleg ha tudja hogy lassú/izgulós/stb. vagy, akkor - kis szerencsével - ő kezdeményezőbb lesz. Ha nem, akkor szerintem kézfogás, szolid átkarolás belefér nyilvános helyen is, persze csak ha ő is akarja.

2017. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En 26 eves lany vagyok. Utalok randizni, ezt le is irtam a "kivalasztottnak", igy nem is ugy fogtuk fel az egeszet. Lazabb volt igy a hangulat, de mindketten tudtuk, hogy hiaba minden, ez egy randi 😁 O lazabban vette, en jobban bevoltam feszulve es akaratomon kivul rideg voltam vele. Beultunk meginni valamit, utana setaltunk, majd o megpuszilt es megolelt. Nagyon jol esett. Es o erezte, hogy probalok nyitni fele, csak meg nem vagyok olyan "halmazallapotban" 😁 Mi eddig jutottunk elso randin. 😊
2017. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A külsőm és a belsőm miatt alapvetően a cuki, aranyos, kedves, édes, kislányosabb kinézetű és kapcsolatot kereső lányokat vonzom be magamhoz főleg. (Az ilyen nőiesebb arcú, vagy plázapcsás, vagy partiribis, túlságosan kisminkelt, 18 évesen 25-nek simán kinéző csajok inkább elkerülnek.)


És még itt is ilyen csajokkal 4-ből 3-mal van csók az első randin!

Ez a mondandóm lényege. Az első csók simán belefér az első randin, pár órás beszélgetés után.

24/F

2017. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 enrico82 válasza:
Rocco első randija, megvan?Az már szint LOL.
2017. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne izgulj! Minden magától adódni fog, és nem szabad elsiettni! Sok sikert👍
2017. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, mentek a zöld pacsik:) Akkor majd megpróbálok spontán lenni!
2017. nov. 18. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!