Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok Ti örültök, ha a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti örültök, ha a fiú akivel randizgattok felhív titeket? Ha két randi között nem csak facebookon keresztül tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2017. nov. 18. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

En nagyon orultem, mikor a parom elso talalkozas elott folhivott.

Nem is tudtunk egymasnak mit mondani, csak hallani akartuk a masikat. Nagyon jol esett, es jo lenne meg egyszer atelni vele.

2017. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon utálok telefonálni, ezért szinte senkinek sem veszem fel... De volt srác, akivel csak barátkoztunk, nem is tudtam, mennyire akar tőlem valamit (szerettem volna), és mondtam neki aznap, hogy este lemegyek futni, és 10 körül felhívott, hogy aggódott hogy jól vagyok-e, mert nem látott online 4-5 órája. Na, ott elolvadtam.:)))
2017. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!