Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondanátok annak akivel még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok annak akivel még csak randizgattok?

Figyelt kérdés

Már kétszer randiztam egy férfivel, aki nagyon szimpi nekem, és szerintem neki én is.

Csak az a probléma, hogy tini koromban iszonyatos nagy marhaságot követtem el.. Nagyon depressziós voltam tizenévesen.. Akkor kétszer próbáltam öngyilkos lenni, ami már 7 éve történt, de ezt még le is tagadhatnám csak, hogy a karomat is megvágtam, aminek mai napig látszik a nyoma. Utána kikezeltettem magam, jártam pszichológushoz és teljesen rendbe jöttem.

Nagyon szégyellem e miatt magam, és legszívesebben visszatekerném az időt és mindent máshogy csinálnék.

Korábban volt egy párom akivel 5 évig voltam együtt, de igazából őt is nagyon zavarta a múltam. (például nyáron is hosszú pulóvert kellett felvennem nehogy meglássa valaki a karom, vagy éppen strandra sem mentünk el mert ott is bárki megláthatta volna.. magyarán kicsit szégyellt engem e miatt).

Nagyon bánom már ezt az egészet, és hogy e miatt még most is szenvedek, és úgy érzem kihat a mostani életemre is.

Szóval ti elmondanátok a párotoknak, ha igen mikor? Elhagynátok ha ezt megtudnátok róla? Mit tennétek a helyemben? Egyáltalán adnátok esélyt egy ilyen nőnek?

Lehet csak az exem miatt gondolkodok így, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

25N



2017. okt. 19. 18:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mivel már nincsenek iylne jellegű gondolataid, nem érzem fontosnak.

ha normális, empatikus ember, akkor a későbbiekben ezt elmondva, meg fogja érteni. Ez az a téma, amit "hangulatban" sztorizás közbe, érzelmes percekben mondanék el.


Ui. szerintem minden értelmesen érzelmes ember valamikor életében meg akart halni. El se tudnád képzelni hányan. Ne szégyelld, és légy rá büszke, hogy ezen túl vagy!

2017. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Elmondanám, ha szeret akkor megérti.

Ha meg zavar a heg, nagyon szépen el lehet takarni egy ízléses tetoválással.

2017. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondanam el. Ezt a pulcsis baromsagot meg felejtsd mar el. Az exed agybeteg lehetett. Nekem van egy hosszu karmolasszeru sebhely az alkaromon tobb helyen is, mert volt egy macskank, aki tobbszor mely sebet ejtve kapart jatek kozben. Most akkor en is alljak neki takargatni nehogy vadidegenek azt gondoljak, hogy ongyilkos akartam lenni? Kb. ez az utolso dolog, ami barkinek is az eszebe jut egy sebhelyrol.
2017. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Nem kell emiatt szégyenkezned. Mond el neki majd, de csak majd akkor ha megvan köztetek a bizalom. Nekem eszembe se jutna elhagyni ilyen miatt a párom. Csináltam hasonlókat én is, megértem milyen helyzetben vagy.
2017. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem ne mondd el. Ha látja majd a vágásokat és rákérdez akkor kitálalhatsz, de most így randizgatásnál igazából nem tartoznak rá az életed mélypontjai és annak traumái.

Én nem hagynám el, ha látnám rajta és tudnám, hogy már nem így gondolkodik. Mindenki életében vannak mélypontok amiket más-más módszerrel próbál enyhíteni.

2017. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sztem ez teged jobban zavar mint a jovedobelidet zavarna... Ha szeret akkor nem fogja zavarni de ha nem tudsz vele kibekulni akkor csinaltass rá tetkot ;)
2017. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Persze, őszinteséget csak az várhat el, aki maga is őszinte.

Én is randiztam olyan lánnyal, aki kétszer próbált öngyilkos lenni, nem ezért nem jött össze a dolog.

2017. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem se mondd el. A pulcsi hülyeség. Bármi baleset miatt lehet rajtad heg.
2017. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A parom elmondta meg szemelyes randi elott a multjat, jobban tette. En az oszinteseget ertekeltem, az exem folyton hazudott ugyanis.
2017. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ezek a válaszok most megnyugtatóak voltak :)Régebben egyébként nem zavartak a hegek csak az exem telebeszélte a fejem.. Köszönöm mindenkinek a választ!! :)
2017. okt. 19. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!