Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a jelei, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei, ha egy férfi csak egy kalandot akar?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 10:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#9 nemis! Jót írt!!!444 én is apámtól örököltem a hosszútávú kapcsolati tapasztalatot, dns-en keresztül, és ő az ő apjától, és így vissza egészen Ádámig. Neked nem sikerült örökölni? Így jártál.


Ugyan itt keresek maximum 20 éves, 3 szakirányú diplomával, és minimum 6 éves szakmai tapasztalattal rendelkező gazdasági informatikus hegesztőt, versenyképes fizetéssel. Jaaa, és bojler van eladó! ;)

2017. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

999x ki lett írva a kérdés, szét is lett trollkodva, de csak engem töröltek, pedig semmi durvát nem írtam. Köszi.

Akkor kérdező: majd megtudod, ha megdugott és dobott. Úgyse tudod előre. Ezt is töröltesd.

2017. nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha "levégtelenbutáznak" akkor azt nem törlik, ha megmondom a szűzfiúnak, hogy a felnőtt párkapcsolatok rovatban nem 0 kapcsolatos tinisrácok írogatnak akkor meg moderálják. Logikus.
2017. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Diavolino44 ***** válasza:

Millioszor lett kiirva, s soha nem lett ertelmes valasz azon kivul, hogy ez embere s szituacioja valogatja.


Volt, hogy elso randin lefekudtunk s eveken keresztul voltunk egyutt. Most inkabb szexkapcsolatot keresek, s boven van benne romantika es tulfotuttseg ahogy ismerkedem, s minel jobban megismerem az illetot annal inkabb biztos vagyok benne, hogy bele fog menni a szexkapcsolatba is, igy az se igaz, hogy nem akar megismerni.

Az egy ejszaka nem az en mufajom arrol nem tudok nyilatkozni..

2017. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt meg szoktam érezni. Ha valakinek tényleg fontos vagy, az:


1. Nem sajnálja rád a pénzt és az időt.

2. A randin nagyon udvarias, figyelmes, előzékeny, meg akar ismerni. Telefonozgatni eszébe sem jut közben.

3. Nem tesz szexuális utalásokat az első randikon, nem kér tőled szexi képeket, nemis sürgeti az együttlétet, inkább először elhív sokfele randizni(nem pedig rögtön fel a lakására), “le akar nyűgözni”. És amikor már át is hívott magához, akkor sem esik neked, hanem szép fokozatosan mennek a dolgok.


Én leginkább ezekből szoktam tudni, pontosabban egész egyszerűen a megérzéseimre hagyatkozok és mindig be szoktak jönni.

21L

2017. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!