Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne a következő lépést megtenni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy ideje ismerkedem (mindketten 19 évesek vagyunk). Először az egyetemen kezdtünk beszélgetni, majd egy ideje már vannak ilyen kicsit közös programok - de nem randik. Először két idegen voltunk egymásnak, így nincs az elejétől kezdve köszönésnél konktakt (puszi, stb).


A helyzet az, hogy eddig minden lánnyal, akivel ismerkedtem/alakult valami, már az első találkozás randi volt nagyjából, ahol már az elején puszival köszöntünk, stb. Na ezt a szitut nem tudom átültetni a jelenlegi helyzetbe.


Szóval nem arról van szó, hogy ne tudnám pl elhivni valahova (szerintem amúgy pozitív kimenetele lenne), de mikor lenne érdemes megölelni, megpuszilni, stb? (A sorrend is gondolom valahogy így kéne. Elég konzervatív lány ilyen szempontból.)


Köszi előre is bármi tapasztalatot!



2017. nov. 22. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Mégis hogy viselkedik veled? Barátként, vagy csillog a szeme, mint egy Whiskas macskának? Legközelebb, ha elváltok, kérdezd meg, adhatsz-e egy puszit, és figyeld a reakcióját!
2017. nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát amennyire én levettem, inkább az utóbbi, szóval inkább jó jeleket látok :D ez a megkérdezés teljesen logikus lenne.. de mindig azt mondják, hogy a csókot se szabad kérdezni (valahol oké hogy elrontja a pillanatot meg nem tudom..), és szerintem ez is furcsán venné ki magát, hogy épp elköszönünk, és megkérdezem hogy "megpuszilhatlak?" Vagy nem?
2017. nov. 22. 09:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez tini probléma!

Amúgy meg ti is tinik vagytok.

Tehát akkor miért nem oda írtad?

2017. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
19 évesen mindketten felnőttek vagyunk:) annak ellenére hogy tinik is.
2017. nov. 22. 12:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem értetted: a PROBLÉMA tini.

Mint ahogy a te viselkedésed is.

Ezért célszerű oda írni, mert ott van a megoldás.


Amúgy előtte inkább olvasni kellene, mert már jó párszor volt a kérdés.

2017. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom, félreértettem azt, amit írtál. Segítenél abban, hogy fejlődjek? Érdekelne, hogy a viselkedésem melyik részét tartod gyerekesnek (komolyan, nem viccből írom).


Ha tudnál (és van rá időd, lehetőséged) linkelnél néhányat az említett kérdések közül? Én nem találtam olyat, ami egész hasonló problémáról szól. Lehet, hogy rossz helyen kerestem. Köszi előre is!

2017. nov. 22. 13:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Megvárom, míg átrakják a helyére, utána leírhatom még egyszer.
2017. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha már így alakult 2 mód van, hogy kiderítsd.

Vagy vársz egy megfelelő pillanatra és megcsókolod, vállalva ezzel azt, hogy nem biztos, hogy fog neki tetszeni.

Vagy megbeszéled vele mit érzel iránta.

2017. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi! Valószínűleg a második jobb megoldásnak tűnik.. szerinted hogy lehetne ezt kulturáltan elmondani? (Talán fontos lehet mellé, hogy alapvetően értelmesek vagyunk, tudunk teljesen komolyan is beszélgetni, nem hülyeségekkel töltjük a napunkat.)
2017. nov. 22. 17:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Elhívod valahová, egy kávéra, ebédre, és elmondod neki, hogy nagyon szimpatikusnak tartod és megkérdezed tőle, nem e lenne ellenére, ha komolyabbra fordulna a dolog. Ha ez nagyon művi, akkor kitalálhatsz valami lazább szöveget is.


Akár el lehet menni bulizni, kicsit iszogatni és úgy megpróbálni puhatolózni. Csók is könnyebben adja magát ilyen helyzetben. Egy-két ital után úgy is őszintébb mindenki. Következő találkozásnál megbeszélitek mi volt ez és hova tovább.

2017. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!