Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki tetszik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsófi32123123 kérdése:

Van egy fiú aki tetszik nekem és azt mondta, hogy én is tetszem neki, de nem akarja megtenni a következő lépést, és én úgy gondolom ha én teszem meg az ciki. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?
2012. aug. 8. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy életed legnagyobb hibája lesz ha nem teszed meg. Miért szorítanád dogmák közé magad. Akarod? Ha igen akkor hajrá.
2012. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem lenne ciki :) hajrá!
2012. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2012. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha ő akarna kezdeményezni csak még nem készült fel rá és én tönkre teszem.?
2012. aug. 8. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
örülni fog akkor is:)
2012. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

semmi nincs abba ha megteszed...nálunk úgymond "én szedtem" fel a párom :D

meg volt a szimpátia, kacsingatás, mosoly stb...de többre nem jutottunk...mindig a haveri társasággal ültünk be egy üdcsire sose találkoztunk kettesbe...és én meguntam, és én írtam Neki hogy nincs e kedve kijönni sétálni...és nolám 5 éve vagyunk együtt, semmi gond nincs és abszolut nem bántam meg, és jót nevetünk még mindig rajta hogy úgy mond lány létemre milyen "bátor" voltam....:D


ennyi idősen már nem mernék írni egy pasinak se aki tetszik, ha mondjuk szingli lennék :)


szóval egy szó mint száz: hajrá ;)


N22

2012. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem ciki. az előttem hozzászólóval hasonlatosan, én konkretizáltam a helyzetet a fiúnál, mert ő lámpalázasabb volt, és nem tudta rendesen kifejezni magát..most leszünk 4 évesek. úgyhiszem, nem rontottam el semmit.


hidd el, lehet hogy még a srác meg is könnyebbül hogy kezdeményezel, mert szerintem sokuk tisztára be van szarva ilyenkor. ez nem rossz mert azt jelenti, valóban nagyon tetszel neki és szeret téged :)

az én fiúm sem dorgál érte sosem hogy miért én kezdeményeztem, sőt, tökre bejött neki hogy bátrabb voltam, mint ő :D szerintem a tiéd sem fog beszólni..


sok sikert! :)

2012. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!