Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvált férfiak! Az ex feleségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált férfiak! Az ex feleséggel versenyezhet az új barátnő érzelmileg?

Figyelt kérdés

Nyilván, ha tönkrement egy házasság az nem véletlen, de pl. nem kecsegtet a gondolat, hogy újra összejöjjetek? Főleg, ha még gyerek is van?

Vagy épp az ellenkezője? Ha elváltatok, az azért történt, mert csupa rossz élményetek van egymással és nem tudtok egy szobában megmaradni veszekedés nélkül, emiatt pedig örültök, hogy végre megszakítottatok minden kontaktot és lezártátok az ügyet?


Ha jön egy új nő, akkor belé tudtok szeretni? Úgy is, ha pl a gyeek miatt hetente kell találkoznotok a volt feleségetekkel, tehát még jelen van az életetekben?


2017. nov. 22. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
:D
2017. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ex feleségként kíváncsi vagyok a válaszokra.A volt férjem vissza akart jönni.
2017. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Remélem soha de soha nem kell 1 percnél többet beszélnem vele. Elvált férfi vagyok a fiam miatt néha beszélek vele de szigorúan tomondatok használatával. Tulkeppen nem tudom elképzelni a vele való életet de úgy semmit se.
2017. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jesszusom újra összejönni ? Vele?

Kizárt!!!!! Ha az utolsó nő lenne a földön akkor sem!

Pont ahogy mondod nem hiába ment tönkre a kapcsolat nem hiába lett válás!


Bár nem mindegy szerintem ki kezdeményezte , mert mondjuk ahol nem a férfi, akkor ott lehet van aki szívesen visszamenne a volt feleségéhez mert mondjuk még szereti. Avagy olyan is van mikor félrekúr a pasi a felesége elhagyja, közben a pasit kidobja az új nő is, az olyan persze hogy vissza akarna menni a jól bevált nőhöz.

2017. nov. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ameddig kecsegtet a gondolat hogy újra összejöjjünk, addig nem ismerkedek komolyabb szinten mással.

Ha viszont úgy ér véget hogy vége-vége, akkor persze, természetesen tudnék szeretni mást.

Volt már részem mindkettőben. Egy csúnya és végérvényes válás után pár hét múlva kész voltam az újra (és jött is).

Volt egy olyan szakítás is, ahol a szerelem megmaradt részemről, csak egyszerűen sehogy nem működött együtt. Amíg megmaradt iránta a parázs, nem is voltam képes mást beengedni az életembe. Volt egy nő, akivel találkozgattunk, baráti szinten voltunk, de amint kiderült hogy ő komolyabbat akar, többé nem voltam hajlandó találkozni vele. Mert nem tudtam volna szeretni, hiszen még az ex lakott a szivemben.

41f

2017. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, versenyezhet.


Mindkettő elképzelhető, nincs általános recept. A gyerekes esetben az a veszélyes, ha a nő szakított a férfi akarata ellenére. Mivel a gyerek miatt a férfinak mindenképp találkoznia kell az exel, így neki nehezebb lezárni a párkapcsolatukat.

2017. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az intimitást nehéz lesz az újjal ugyanolyan szintre vinni. Ennyi az újjal a baj.
2017. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az újjal miért lesz nehéz ? Az uj mindig jobb. Aki már feleség az orditozik kritizál intimitás nincs csak túlélése a napoknak. Az új barátnő kedves jófej mindenki boldog. Majd ha az is feleség lesz újra kezdődik minden elölről. Szóval a barátnő a legjobb és jobb mint az ex
2017. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!