Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi közben engedi a kontakto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi közben engedi a kontaktot a lány (comb, derék, kéz simogatás/fogás) de valahogy ezen kívül nem ad semmilyen visszajelzést. Bonyolitja hogy ismerjük egymást 2 éve, de azért nem voltunk szoros barátságban. Szerintetek ez most zöld utat jelent?

Figyelt kérdés
Talalkozgazok egy lánnyal az egyetemről és nem igen tudom dekódolni a jeleket...2 éve ismerjük egymást. Nem beszéltünk túl sokat de azért jóban voltunk. Voltunk már biliárdozni, moziban, teaházban, sétáltunk, söröztünk, minden. Alapvetően sok fiú haverja van, néha eljárogat velük inni, stb. Velem gyakran találkozik azzal nincs baj. Elején nem is volt randi de aztan szép lassan azt hiszem átfordult abba. A problémám az, hogy nem igen tudom értelmezni mit szeretne. Alkalomról alkalomra jobbak a találkák, megnevettetem, stb. Engedi megfogni a combjat, derekát is, viszont nem igen kapok úgymond jeleket. Egyszer olyan mintha zavarná aztán meg kifejezetten tetszik neki.Tegnap a kezét is gondoltam bátorkodom megsimogatni, megfogni. Először kicsit elhúzta a kezét de utána mar hagyta és kb végig ugy ültünk és beszlgettünk. Nem igazán adja tudtomra hogy igazából csak elvezi hogy valaki kedves vele vagy ő is szeretne valamit. Alapvetően úgy gondolom egy lány csak úgy nem engedi simogatni a combjat...De valahogy mégsem reagál ra vissza. Én 23, ő 22.Azt hozzatenném hogy benne van hogy én is szerencsetlen vagyok, hosszú kapcsolatból jöttem ki és egy kicsit "berozsdásodtam". Viszont egyértelműen többet érzek iránta mint barátság. Az lenne a kérdés hogy most szerintetek jó vagyok nála és egyértelmű, vagy valamit nagyon benézek?

2017. nov. 23. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Haver, biztos lehetsz benne, hogy ha egy valódi férfi jön majd, aki tudja, hogy kell bánni a nőkkel, úgy ki fog vágni, hogy a lábad nem éri a földet.


Engedi, hogy megfogd olyan helyeken, és te felteszel egy ilyen hülye kérdést? Már rég csókolózni kellett volna vele, nem a jelekre várni b*zmeg.


Ha ennyiből nem tudod, hogy mit kéne lépned, akkor inkább nem is kommentálom.

2017. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 "Már rég csókolózni kellett volna vele..."


Szerintem meg szinte biztos, hogy elfordította volna a fejét, ha a kérdező megpróbálja. Azt gondolom, ez a lány csak "megtűri" a kérdezőt, nem élvezi a fizikai kontaktot, csak elviseli. Nekem személy szerint igencsak elvenné a kedvem a folytatástól, mert szeretem látni a másik félen is, hogy akarja ezt az egészet. Elhiszem, hogy ez a bizonytalanság őrjítő lehet.

2017. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-es:


Eleinte szerintem nem fordította volna el, de most már valószínűleg igen.


Egy ilyen gyáva ember, akiből sugárzik a félénkség, és a határozatlanság, nem vonzó a nőknek.


Egyenes az út a barátzóna felé.

2017. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En is ilyen voltam fiatalon.

Nem mertem/tudtam fizikailag visszajelezni, megfogni, stb.

Szerintem valahogy meg kellene puszilnod amikor egymas mellett ultok, es megsimogatni az arcat.

2017. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg konkrétan rákérdezni, hogy mi felé haladtok tulajdonképpen? Ő is egyre jobban érzi magát, csak félénk/nem mer lépni/jelezni, vagy csak egy közeli barátkánt tekint rád már?


Szerintem ez az egyenes út, hogy őszintén elmondod neki, mit érzel, és megbeszéled vele, hogy akkor randiztok még és tovább ismerkedtek "olyan" értelemben, vagy csak barátok maradtok?

2017. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Diavolino44 ***** válasza:
0%

Szerintem is reg meg kellett volna csokolni, s ha elforditja a fejet akkor mi van? Fel ora mulva meg kell probalni ujra, ha ujra elforditja akkor sincs semmi. Probalkozni kell ennyi.

Amikor nem akar tobbe talakozni, az jelent nemet. Ertem en hogy szeretnel jofiu lenni, de meg ha nem is marad meg a baratsag mert “nyomulos” voltal, akkor az a baratsag mennyit er, mikor ott van latod, s legszivesebben lehuznad rola a bugyit, de megalkuszol azzal, hogy tetted a baratsagot es sovarogsz?

Ha megfogtad a kezet, akkor nyugodtan megcsokolhatod.

2017. nov. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Ne hallgass az 1-es féle véleményekre mert azok nem értenek a nőkhöz csak a szájuk nagy. Maximum ingyenkur-vákat kapnak meg iylen mentalitással.

Félénk vagy, a lány sem egy rib-anc, nincs ezzel semmi gond. A kezdeményezést vedd a kezedbe és szép lassan de határozottan engedj meg magadnak egyre többet. A nő finoman jelezni fogja hol a határ, de ezt ne vedd készpénznek, attól többet is fog engedni a következő alkalommal.

Csak step by step és semmi lerohanás mint ahogy az 1-es is tenné. Valamire való nő nem döl ágyba az első randin, aki meg igen az meg annyit nem ér mint egy használt papirzsebkendő.

2017. nov. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Női szemszögből írok. A találkozóknál ki lett mondva, hogy randi? Mondtad már neki, hogy nincs kedved randizni velem, van egy jó film/ismerek egy jó helyet, stb.


Visszajelzést, hasonló tapizást ne várj olyantól aki esetleg félénk. Kicsit olyan, mintha tényleg inkább megtűrné a dolgot, de akkor teszteld le. Arc simi mehet aztán kicsit közelebb hajolhatsz, nézd meg hogy elhúzódik-e vagy sem. Ha igen, akkor hagyd ha nem akkor mehetsz még közelebb. Aztán csók és vége. :D Mehet még a haja eltűrése a füle mögé közbe megint csak egy simogatás abból megint lehet következtetni. Ha merészebb vagy akkor megfoghatnád végre a kezét mikor sétáltok, megállhatnál, közel húzhatnád, szemébe nézhetnél megint csak egyértelmű szituáció hogy mi következik és a reakciók mit mondanak. De igazából látnod kéne a szeméből, hogy vonzódik-e ő is hozzád. Ha már közel vagytok, akkor zavarba jön-e, megnyalja-e a száját, nyakához kap mindig vagy bármi olyan mozdulat ami a zavarodottság jele. Megérint téged? Akár a karodat vagy mondandó közben?


Az meg elég konkrét szituáció, ha kimondod hogy randira hívod. Nekem kicsit úgy tűnik, hogy csak találkozgattok de nincs nevén nevezve a dolog.

2017. nov. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a sztori vége? :)
2018. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!