Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zárkózott férfi esetében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott férfi esetében érdemes kivárni, amíg ő kezdeményez egyértelműen, vagy érdemes kicsit "nyomulni"?

Figyelt kérdés

A nyomulást persze nem úgy értem, hogy letámadni, hanem hogy inkább a nő kezdeményezzen és noszogassa kicsit. A szitu röviden az, hogy egy helyen dolgozunk és ott mostanában többet vagyunk együtt meg együtt járunk haza (ugyanarra lakunk). Van, hogy benéz, amikor végzett, hogy megyünk-e együtt, aztán megvárja amíg én is pár perc alatt lezárom a dolgaimat, összeszedem magam, stb. Ebédnél is egyszer megkérdezte, hogy ülök-e mellé és azóta együtt is kajálunk. Sokat beszélgetünk és az már kiderült számomra (és mondta is), hogy zárkózott típus, viszont beszélt már nekem olyan dolgokról is, amikről másnak nem feltétlen (családi nehézségek). Én nagyon jól érzem magam vele, de ennél jobban viszont nem nagyon közeledik, fizikailag pl. szinte egyáltalán nem. Nem tudom, az lenne-e a jobb, ha egyelőre várok türelmesen s hagyom, hogy talán így lassan alakul valami, vagy ha én konkrétan rákérdeznék, hogy akar-e munkán kívül is találkozni?

Hasonló típusú férfiak, mit javasolnátok?


2017. nov. 27. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Fogadj meg egy tanácsot. Bár szerintem magadtól is rá fogsz szépen jönni erre. Ha egy pasinak kellesz, teper. Nem számít, hogy csendes, zárkózott, extrovertált vagy akármilyen, ha egy pasi akar téged, tesz érted. Én eddig akárhányszor azt hittem, hogy “jaj biztos csak azért nem keres, mert félénk, vagy blablabla”, csak áltattam magam vele, mindig az volt az oka, hogy nem kellettem neki.
2017. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ebben a fura világban, amikor már egy nőnek is van személyi igazolványa, vezethet autót, sőt, akár egyetemre is járhat, én azt mondom, kezdeményezz, ha akarsz tőle valamit!
2017. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos nekem is erre kell rájönnöm mostanában,hogy egy fiút/férfi csak akkor érdeklődik,ha célja van.

Különben nem. Ilyen téren a lányoknak sem a legegyszerűbb,mivel ha a férfi nem akar ,akkor egy nő hiába tesz lépéseket,ezen nem fog változtatni semmit a férfiban...mert nem magától jött az érzés,hogy kell neki a nő,és így már nem is kell,max szexre.


Javítsatok ki,ha nem így van...én ezt tapasztalom...

2017. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából úgy van, amit az egyes ír, esetleg a nem kellesz eléggé állapotból kizökkenti, ha te lépsz, és abból még bármi lehet. Amin elgondolkozhatsz, hogy van-e oka azt hinni, hogy esetleg foglalt vagy. Velem megtörtént egyszer, hogy egy nő úgy hivatkozott valakire, hogy "barátom", ebből azt szűrtem le, hogy foglalt. Később kiderült, ő úgy értette, hogy "egy barátom", nem pedig "a barátom".
2017. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem levők jól leírták a dolgot. De egy valamit nem vettek számításba. Kicsi az esélye, de megemlítem, volt ilyen barátom. HúszX éves, soha nem volt semmilyen tapasztalata nőkkel (se csók, se szex), mert alapból zárkózott, de mivel már túl van a tini koron, még jobban zavarja ez, ettől még zárkózottabb lesz. Soha nem nyitott nők felé és már megszokta, hogy csak barátok lesznek azokkal akikkel beszél. Én bátorítottam őt, végül elhívott randira.
2017. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy kis bátorítás nem árthat!
2017. nov. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Igen. Én is ilyen vagyok. Mindig jól jön egy kis bátorítás, egy egyértelmű jel hogy akarsz valamit.

Persze nem kell ajtóstól rontani a házba. Hívd meg egy kávéra vagy vacsira hozzád. Ha ok nélkül visszautasítja akkor valószínűleg nem akar tőled komolyabbat.

2017. nov. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy zárkózott férfi vagyok. Saját tapasztalatból mondom hogy igenis vannak nők akik tetszenek nekem, de én mutatom ennek semmi jelét, mert azt gondolom hogy zárkózottként nem lehetek annyira jó párja. Zárkózottként nehéz bevágódni egy nőnél. :D Viszont ha azt látom hogy egy nő közeledik felém és érdeklődik irántam, az kicsit felbátorít, magabiztossá tesz a tudat hogy nem csak én teperek érte hanem ő is értem. Így már mindjárt nem egyedül kell "megvívnom a csatát", hanem ketten. :)
2017. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
Meg egy olcso r. aki a munkahelyen keres szexet.
2017. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!