Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők, miért kell mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, miért kell mindent az ellenkező nemnek csinálnia?

Figyelt kérdés

A fiúk/férfiak hívjanak el randira - ha ők ezt nem teszik meg, akkor hiába tetszik nektek, mert ti nem léptek.


Ha nem ők keresnek először egy sikeres randevú után - akkor szintén kuka az egész.


Ennyire szerencsétlenek nem lehettek! 21. századról hallott már valaki?


2017. nov. 28. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom egyszerűen leírni.

Nem csak nálam, korombeli nők is meséltek hasonlóakat nekem. Ha a nő kezdeményez, kezd el először kicsit "udvarolni", hívja el randizni a másik felet, mutatja jelét annak hogy igencsak érdeklődik a másik személy felől, a férfinak eleinte valóban imponáló. Kezdeményez a nő, látja hogy tetszik neki, hú milyen határozott jellem, nem neki kell tepernie, azta...

Végül idővel 10-ből 8-szor azt lehet hallani utólag, hogy hamar alább hagyott a nő iránt az érdeklődése (még akkor is semmi szexuális dolog nem történt meg ideje korán), mivel nem neki kellett "felhajtania a prédát". A nő "túl könnyen kapható" volt a kapcsolatra, udvarlásra, "túlzottan látszott rajta hogy biztos sikere lenne, nem volt benne semmi kockázatosság".


Nyilván vannak kivételes fiúk / férfiak, akik nem ilyenek. Én a mai napig próbálom megtalálni a kellő hangsúlyt, hogy én is, és a másik fél is udvaroljon ha ismerkedünk... De általánosságba véve sok felől lehet hallani, hogy ez nem minden férfinél működik hosszútávon.


22/N

2017. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek az első válaszolóval, én is ugyanezt tapasztaltam, mikor én kezdeményeztem. Nekem is kellemetlen volt, mert nem éreztem így nőnek magam, nem tudtam hogy kezelni a helyzetet, és a pasik sem tudták hova tenni a dolgot.


Kérdező, nem rinyálni kéne, hanem férfiként viselkedni. Ha erre képtelen vagy, akkor nem vagy férfi. Gondolkoztam már azon, hogy lehet meleg vagy?

2017. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Gondolkoztál*
2017. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, ha egy nőnek valóban tetszik valaki, akkor valamilyen formában lépni fog.
2017. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Na jó említetted ezt a két dolgot. De igenis. Udvaroljon egy férfi.


Az már kérdés, hogy a nőnek úgy kell viselkednie, hogy kihozza azt a kiszemelt pasiból, hogy ezeket megtegye.

2017. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdeményezünk, nem hívunk senkit randira, mégis van pasink. Akkor ki is a szerencsétlen? Minek mossak a patakban, ha van mosógépem is?
2017. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha egy nonek tetszik valaki akkor mar dobaja is le e ruhait. Lehet hogy te nem tetszel senkinek?
2017. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfinek nehezére esik egy hónapig udvarolni, de aztán elvárná, hogy a zasszony évtizefekig főzzön rá.
2017. nov. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, hányszor kaptam meg, hogy agresszív emancip_nci vagyok, mert kezdeményeztem...egy újabb barom, aki felteszi a kötekedő kérdést, aztán csak örül magának, hogy na megint beolvastam a nőknek...
2017. nov. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindent? Összesen annyit kell, hogy legyen annyira határozott, hogy randira hív meg hogy utána megereszt egy üzenetet. Utána mindent a nőktől várnak el. Mosás, főzés, takarítás, gyereknevelés. Mindig legyen szexre kész, és a világ vége van, ha 1x fáj a feje, de fogadja azt el, hogy akkor nincs szex, amikor ő akarja, mert a férfi fáradt. Ha anyagi gondok vannak egy háztartásban, mindig a nőt veszik elő, akkor is, ha a pasas a ludas. Szedjen fogamzásgátlót, mert gumival nem olyan "fincsi" a szex, igaz, hogy sokkal durvább mellékhatásokat okozhat a nőnek, de akkor iiiiis, szedje csak. A pasas meghízhat akármekkorára, de ha a nő hízik 1 kilót, akkor igénytelen zsírdisznó.


Ehhez hozzájön az is, hogy ha viszont a nő lép, akkor sok férfi elmondja férfiasnak meg könnyen kaphatónak. Ha utána meg a nő tényleg, mint a kapcsolat elején, mindenben kezdeményez, pl. ő kéri meg a párja kezét, akkor a férfi hüppög a haveroknak, hogy "de hát én még nem vagyok kész r és amúgy sem érzem magam eléggé férfinak mellette, minek akar irányítani, egy rendes nő nem ilyen".

2017. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!