Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keres mindennap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres mindennap amikor tetszem neki? Vagy annyira azért mégsem kellek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 01:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Aki akar teged az folyamatosan keres. A fejeben jarsz es tudatni akarja veled, erdeklodik feloled, reagal,kerdez stb. 3eve vagyok parkapcsban, ismerkedesunk 1.napjatol jelen van az eletemben volt h reggel es este egy sorra,de mindenkinek van ebedszunete,mindenki jar mosdoba es vmikor alszik.Nyugodtan belefer egy sor HA akar rad aldozni az idejebol.Ha nem akar,akkor vond le a konkluziot h mennyit ersz neki. Nincs olyan h felenk meg elfoglalt stb.
2017. dec. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kiöregedtem vagy kiégtem, de ismerkedési szakaszban már nem csinálom ezt a minden nap ráírok dolgot. Inkább találkozzunk minél gyakrabban, és ha kialakult a dolog, akkor az már más. De én a legjobb barátaimmal se beszélek minden nap.
2017. dec. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Találkozni szoktatok? Hány évesek vagytok? Nagyon gyerekes kérdés. Senki nem fog ebből válaszolni. Fingjuk nincs, hogy hogy vagytok egymással. Lehet, hogy semmit nem akar, csak néha elcsetelget veled.
2017. dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Se ismerkedésnél, se párkapcsolatban nem beszélek napi szinten azzal aki tetszik. Én erőltetettnek érzem ilyenkor egy idő után a dolgot, inkább találkozok vele gyakrabban. Fel se merült bennem, hogy egy csaj azt hiszi játszok vele vagy nem tetszik eléggé, csak mert 2 napig nem írok neki. De ha ennyire beszélni akarsz vele írj neki.
2017. dec. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!