Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten ismerkedni szívás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten ismerkedni szívás? Lehet normálisakat találni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 15:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy lehet. Csak válaszd meg, hogy hol keresgélsz.
2017. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

nem szívás

igen, lehet :)


F/Budapest

2017. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Szerintetek hol érdemes és hol nem? A tindertől rosszul vagyok...
2017. dec. 5. 15:24
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben szívás ismerkedni az interneten, bár tény, hogy itt sem könnyű rendes embert találni,ahogy a való életben sem az. Lehet normálisakat találni. :)
2017. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Én eddig általában 1-2 kivételtől eltekintve normális nőket találtam a neten. Egyetlen egy probléma szokott lenni általában: iszonyú messze laknak, minimum 200 km-re.
2017. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
életkorod és nemed megadásával sokat segítsz, mit ajánljunk. :)
2017. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem szívás, haladni kell a korral. De ez sem csodaszer. Bármit is csinálsz, benne van a lehetőség, hogy kapcsolatod legye. Pl itt megismersz valakit és összejössz vele, vagy tinderen, vagy sima társkeresőn. Mindenhol vannak akik csak szórakozni akarnak és kihasználni, és olyanok is, akik normálisak. Csak rá kell találni :) 28/f
2017. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Interneten, jó pár kedves, értelmes, odaadó nővel futottam már össze. Ami kicsi árnyat vet a dologra, mindnek van párja. Ettől eltekintve, tényleg normális, kedves eberek, nők.
2017. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Heart of Darkness ***** válasza:
0%
Lehet normálisakat találni, de nagyobb az esélye, hogy átvernek.
2017. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#6 19L
2017. dec. 5. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!