Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az tényleg ekkora szívás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg ekkora szívás a ronda pasiknak, hogy bármit és bárhogyan tesznek, barátnál nem lesznek legtöbbször többek a csajoknál?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 19. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem ,csak az itteni ronda fiúk szerint.
2013. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a rondákra vonatkozik,én átlagos vagyok állítólag de nekem sem jön össze semmi az égvilágon.
2013. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
LEgyen valaki a közepesen csúnyácska és a meglehetősen csúnya kategóriák között bárhol, ha ápolt, odafigyel magára, humoros, jól nevelt és nem tolakodó, szerintem mindenképp van esélye. 17/L
2013. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is bármit csinálok egyszerűen minden csajnál az a vége, hogy max barát.

Fél év alatt 10 csajjal randiztam és mindnek ez a vége.

Az a baj, hogy nem vagyok helyes és hatalmas görbe orrom van. :( (persze megkéne műtetni de kinek van rá fél millája)

20/F

2013. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pedig azt állítják itt a lányok legtöbben, hogy csípik ha egy pasi nagyorrú.
2013. nov. 19. 22:54
 6/15 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már. Persze itt tudom, hogy azt írják páran. Aztán élőben meg vagy kiröhögnek vagy tudomást se vesznek rólam.

Pedig ápolt vagyok, humorosnak is mondanak az emberek csak fel kell oldódnom. Pl első randin nem tudok én lenni a világ legviccesebb embere.

2013. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4-es veled legalább elmennek randira.Velem az elmúlt időben 1 nem jött el.Bár igazából még lehetőséget sem adtak még a beszélgetésre sem.Nemhogy még randi.
2013. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3-as én ilyesmi vagyok és még csak esélyt sem adnak nekem,hogy egyáltalán megismerjenek.Szóval ezek után már minek törjem magam...
2013. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, csak azok mondják, akik a rondaságukkal takaróznak, holott a töketlenségük a valódi probléma.

Kedvencem az "odáig vagyok egy csajért, elhívtam egy randira, nemet mondott, hülye ribi, nem is próbálkozom tovább".

2013. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Vagyis ha nemet mond, akkor illik, sőt kell és muszáj is tovább erősködni, próbálkozni a lánynál?
2013. nov. 19. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!