Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira mit szólnátok ha a fiu földig érő fekete szövetkabátban jelenne meg?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 06:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Háát, elég furcsa lenne. Nem mintha ez lenne a legfontosabb egy fiúban, de bevallom nekem nem tetszene. Inkább valami vagányabb, lezserebb és rövidebb kabátban legyen.
2017. dec. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%

Megesett már velem is, csak anyaga bőr volt. Le lettem neozva, de örült, mikor ráadtam hazafelé, mert fázott, mint a vadászkutya (hideg szél volt) :)

31/f

2017. dec. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudja, hányas a kabát...
2017. dec. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Azt, hogy biztos kocsival jött, mert hatalmasat esne, ha fel akarna lépni a villamosra.


Nem tetszene, egyáltalán nem lenne szimpatikus. Kabát ne érjen térd alá. A max, ha térd felett végződik.


Szerintem nem is nagyon gyártanak ilyesmit.


Amúgy egészen biztosan nagyon előnytelenül áll rajta.

2017. dec. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Na kidobott a gugli egy lábszárközépig érő darabot. Nem olyan rossz, mint gondoltam, de erősen vintagere hajaz.


Azt gondolnám, hogy egy ilyen kabátot viselsz, csak túl alacsony vagy hozzá, és nem veszed észre.

2017. dec. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nincs képed róla?

csak ilyet találtam:

[link]


ez nem rossz, ha magas vagy (alacsony férfinak előnytelen, mert még kisebbnek tűnik benne). Földig érő nem tudom milyen lehet, meg nem is túl higénikus, ha tényleg húzod a földön :)

2017. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele probléma, vagány és szexi, HA magas vagy :)
2017. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
178 magas vagyok és picit húzom
2017. dec. 7. 11:53
 9/18 anonim ***** válasza:
Najó.. egyértelműen azt gondolnám, hogy nagyon nagyon csóró és rossz ízlésű vagy, még turkálóban is találni olyat, ami a méreted.
2017. dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

"Kabát ne érjen térd alá."

Hát jól is néznénk ki, ha ezt a te tiszted lenne meghatározni :D

2017. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!