Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A párommal randiztunk amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal randiztunk amikor felhívta egy haverja valamiről beszélgettek erre azt hallom hogy "csak az a nő foglalt akin fekszenek" a páromtól ledöbbentem teljesen másnak képzeltem. Szerintetek milyen ember az ilyen aki ilyet mer mondani?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ezentúl megbízhatok e benne segítséget kérek ...
2017. dec. 8. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Poénkodó ember.
2017. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Csak meglatta a lenyeget es oszinte.
2017. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezted meg akkor tőle .Nem kötekedésképp de lehet hogy akkor nem gyötörnének kétsêgek .
2017. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
humoros és realista
2017. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Pasi társaságban én is szoktam ezzel viccelődni nőként annak ellenére, hogy nem gondolom így. A pasik egymásközt máshogyan viselkednek, ökörködnek olyanokon is ami egyébként nem úgy van, ne láss bele többet mint ami, de ha tényleg ennyire aggaszt hát beszéld meg vele :)
2017. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy tényleg az emberek ilyen nagy százaléka értetlen retardált? Mert lefogadnám, hogy egyből arra következtetsz, hogy ő más foglalt nőkre rányomuló mentalitású stb. Az meg ne essen a fejedbe, hogy egyszerűen csak tudja, hogy egy "foglalt" nőt el is lehet csábítani akár és ennyi. Pont. Sehol se jelenti ez azt, hogy ő is ilyen.
2017. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

1) komolyon gondolta és neked játszotta a jó fiút

2) nem gondolta komolyan és a haverjának játszotta a rosszfiút


Mindkettő gáz. Vagy gerinctelen vagy suttyó kus takony. Ilyet mondani akár miért is gáz.

2017. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Én is ezt szoktam mondani ha bármelyik barátnőmnek tetszik egy pasi vagy ilyesmi, pedig nő vagyok. Egyszerű poén az egész, nem kell komolyan venni. Ez abszolút nem azt jelenti, hogy kezdeményeznék foglalt pasinál, vagy bárkit erre buzdítok. Csak egy "megszokott" mondás, amit elég sok ember használ poénból ilyen esetben.
2017. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Hogy tök igaza van :)
2017. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy tényleg szánalom már ez... Nem kívánom senkinek, hogy olyan emberrel legyen együtt, aki egy szimpla poén miatt idézem "nem tudom hogy ezentúl megbízhatok e benne" Most tényleg létezik ilyen retardált ember aki mellett levegőt se vehet a párja, mert égbekiáltó bűn és szakítóindok??
2017. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!