Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam moziba egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam moziba egy pasit randinak vette?

Figyelt kérdés

Elhívtam moziba egy pasit akivel ismerkedünk, párszor találkoztunk baráti társasággal. azt írta vissza hogy ráér mikor megyünk ?utána megkérdezte kik jönnek még.

Azért kérdezte ezt mert fel sem merül benne hogy mi együtt randizzunk, hanem csoportosan akar menni?

Vagy

Azért kérdezte hogy megdizonyosodjon hogy kettesben mozizunk?



2017. dec. 12. 23:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*megbizonyosodjon
2017. dec. 12. 23:26
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Mindkettő lehet, de én ezen most jót mosolyogtam. :D Nem lehet egy lángész a pasas.
2017. dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg akart bizonyosodni róla, hogy kettesben mentek, illetve kis érdeklődés, hogy akarsz-e tőle valamit. Legalábbis én ezért kérdezném
2017. dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Melyik a valószínűbb?
2017. dec. 12. 23:35
 5/14 A kérdező kommentje:
Erre mit válaszoljak neki?
2017. dec. 12. 23:36
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha akarsz tőle valamit, írd neki, hogy kettesben, igen, szeretnéd jobban megismerni.

Ha nem akarsz tőle semmit, hívj valakiket magatok mellé

2017. dec. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Simán lehet lángész is akár, csak nem akarja elhinni hogy ilyen valószerűtlen dolog megtörténik vele, mármint hogy egy csaj csak úgy elhívja őt moziba.
2017. dec. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát légy őszinte... ha alapból több emberrel terveztél menni akkor írd le, hogy kik mennek még, ha meg nem, akkor írd azt, hogy nem jönne más, csak Vele gondoltad. Nem kell túlbonyolítani:D
2017. dec. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Egészen biztos, hogy azért kérdezte, hogy megbizonyosodjon róla, hogy kettesben mentek. És biztos, hogy ő kettesben szeretne menni.
2017. dec. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdezte, hogy megbizonyosodjon, hogy randi lesz.

Ha jól értem, akkir eddig csak baráti társaságban csoportosan találkoztatok, kettesben viszont nem - így szeretné tudni, hogy ez most randi lesz.

2017. dec. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!