Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van köztetek olyan srác/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan srác/férfi aki 25-ön felül van, barna hajú, szemű és helyesnek gondolja magát?

Figyelt kérdés
Cáfoljátok meg kérlek,hogy itt csak önbizalomhiányos , nem túl jól kinéző srácok/férfiak vannak.
2017. dec. 13. 23:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem mások gondolnak helyesnek, én csak próbálok adni magamra
2017. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
10%
kék a szemem és helyes vagyok
2017. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Eddig jóó :D
2017. dec. 13. 23:06
 4/25 anonim ***** válasza:

26 leszek januárban, barna haj pipa, bár vannak ősz szálaim is, sötétbarna szem pipa, de jelenleg nem vagyok "helyes"... Attól még elválaszt 32 kg túlsúly. És akkor is inkább fiatalos átlag.


De vannak akik szerint jól néznék ki, ha nem lennék kövér, de hát ez egyenlőre még csak elmélet, a fogyás pedig lassú dolog. De eljön majd annak az ideje is.

2017. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló!

Sok erőt és kitartást kívánok a célod eléréséhez! :)

2017. dec. 13. 23:09
 6/25 anonim ***** válasza:

#5


Mióta dolgozom sokkal könnyebb betartani és van pénzem drágább-de-kevésbé-káros édességekre is. A 70%-os csokiból elég 1 kocka is ugyanahhoz a boldogság-hatáshoz, mint máskor egy tábla Milka. Következő fokozat az édes gyümölcsök (szőlő és mandarin, nyáron dinnye) nagyobbarányú fogyasztása lesz majd.

2017. dec. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%

Most töltöttem be a 26-ot, barna hajam van, elégedett vagyok a külsőmmel, mások is helyesnek tartanak.

A fentiektől pusztán annyiban különbözök, hogy nem barna szemem van, hanem zöld, de szerintem ez inkább előny.

2017. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Igen! :D
2017. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Na,ez nagyon szuper. Ez az igazi,mikor vannak tervek,és tesz is valaki értük :)
2017. dec. 13. 23:18
 10/25 anonim ***** válasza:
A helyességet már ott buktam, hogy kék a szemem és nem barna:) Bár a párom szerint, a kék szem is elviselhető.
2017. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!