Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti megmondanátok egy-két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megmondanátok egy-két randi után a másiknak, hogy épp candida betegségetek van, ezért nem bújhattok ágyba vele?

Figyelt kérdés

Ez nem nemi betegség, de sajnos oda is kiterjed, így jó ideig nem élhetek nemi életet. Pechemre épp most kellett megismernem álmaim nőjét. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk! Már a testi érintkezés első lépését is megejtettük. (Ölelkezés, csók. Sőt, tulajdonképp, az hozott össze minket, hogy neki begörcsölt az alsó lábszára és én megmasszíroztam.)

Nem tudom, mitévő legyek!



2017. dec. 15. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Persze, hogy megmondanám.

Még jól is jön, egy-két randi után úgysem kell ágyba bújni senkivel, legalább kicsit meg is ismered, amíg elmúlik a candida.

2017. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
El se mennek olyannal randizni, aki erezhetoen elvarna, hogy elsore/ masodra bujjunk agyba, es meg meg is kene magyaraznom,miert nem. :D
2017. dec. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, megmondanám. Következő lépésként meg sürgősen kihajítanék a konyhából minden étolajos flakont, és csak zsírral főznék.
2017. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kell egy-két randi után ágyba bújni? Addigra kezeltesd ki magad, és utána bújjál vele ágyba. Én nem is értékelném az olyan nőt, aki képes ilyen hamar ágyba bújni. Előbb ismerd meg, csináljatok programot, kiránduljatok, lehet, nem is fog annyira tetszeni, hogy hosszabb távon akard, akkor meg inkább engedd el ágyba bújás nélkül.
2017. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!