Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan hogy netes társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy netes társkeresőn találkozót beszéltetek meg, de csalódtatok a találkozáskor?

Figyelt kérdés
Miért csalódtatok? mi történt?

2017. dec. 15. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Volt.

A lány abszolút szótlan és humorérzék nélküli volt. Semmi közvetlenség, semmi flört. Kb. mintha egy androiddal randiztam volna.

Közben végig a telefont nyomkodta merthogy én nem mondok semmit. De mondom miről... Nem is kérdezel semmit, nem is érdekel semmi velem kapcsolatban akkor minek dumáljak, nem rádió vagyok.

2017. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt, hogy csalódtam, ugyanis a társkeresőre egy tíz évvel korábbi fotóját töltötte fel...
2017. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Volt. A srác paraszt volt. Szóhoz sem jutottam.
2017. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Akkor tudjuk, hogy nem jaguárral találkoztál :D

31/f

2017. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
#4 Nem. :D de úgy tűnik hasonló a szitu.
2017. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kep nelkul ismerkedett 31evesen,en voltam 19 akkor (mar a 31et is nagyon soknak tartottam de ugy ereztem h nagyon egy hullamhosszon vagyunk szellemileg),majd amikor szamot csereltunk,egyszer felhivott h gratulaljak a szulinapjat unneplik epp,41...

Aztan a randira becsuletbol mentem el, megjelent egy pocakos osz haju ronda pasi,apam volt 44eves akkor es kvajol nezett ki hozza kepest,hatul volt 2 gyerekules az autoban...no comment.A vicc az egeszben h a vegen kozolte h en neztem ki szarul:))) tobbet nem talalkoztunk.

2017. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.... Amit most elmesélek talàn az volt a legcikibb.... Na szóval, rám írt a srác nagyon szimpatikus volt ,sokat is beszélgettünk... És végül a találkozóra sor került. Hát szegény.. 150cm volt, én vagyok 160, tulajdonképpen egy fejjel kisebb volt mint én. Nos.. Én tudtam hogy nem egy magas srác, a képein olyan 170 cm körül lehetett, úgy tűnt, és kérdeztem is tőle higy milyen magas azt mondta 165..mondom adok egy esélyt neki, veszíteni valóm úgy sincs. Értem jött, jaj én már láttam a kocsiba hogy szegény nem magad, ezért nem szállt ki a kocsibol. Na el mentünk a városba sétálni, amint ki szállt a kocsibol köpni nyelni nem tudtam.. Nem mertem rá nézni, mert tulajdonképpen le néztem rá. Szó szerint.. Elég kellemetlenül éreztem magam. Nem sok hiányzott hogy el nevessem magam. De a randi kb 45 percig tartott. De könyörgöm miért nem lehet igazat mondani? 😃
2017. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A srác azt mondta, 175. A homlokomig ért. 168 vagyok. Nincs bajom az alacsonyakkal, de a hazugoktól undorodom.


A másik az volt, mikor kenyeret lehetett volna kenni az illető hajáról. Totál zsíros volt, szerintem egy hete nem mosta. Ezzel sem lenne bajom, ha én meg nem akartam volna neki tetszeni és nem direkt a randi napjának reggelén mostam volna hajat (bár amúgy sem viselem el magamon a retket, ha megtehetem, hogy megmosakodjak, ő is megtehette volna).


Volt olyan, akit a randin láttam mosolyogni. Legyintettem arra, hogy dohányzik és kávézik, mert sok ismerősöm van, aki ezt teszi és kifejezetten vonzóak. De ő azzal a sárga foltos fogsorral meg 25 évesen a krahácsolásával... Már ne is haragudjatok, de nekem ez sok. És megint az volt, hogy én meg direkt randi előtt mostam fogat, vettem be rágót, hogy véletlenül se legyek gusztustalan, akkor sem, ha amúgy is figyelek erre...


Szar, mikor te igyekszel, a másik meg leszarja.

2017. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer.

Tök jófejnek tűnt, aztán a randin fogdosott, tapogatott, hiába szóltam rá ezerszer.

Exéről dumált vagy félórát, meg magyarázta, hogy deszuper, kövi találkán amikor HOZZÁ MEGYEK, majd sütünk közösen. Meg, hogy alig várja, hogy bemutasson az anyjának.

Végül megcsókolt - erőszakkal -, én meg lendületből eltörtem az orrát... de utána még 3 hétig zaklatott fészen meg telón, hogy "olyan jól érezte magát" és találkozzunk.

Végül apám megfenyegette, hogyha nem szál le rólam, leszedi a tökeit a helyéről.


De a következő, ugyanott megismert férfival már egy éve összeköltöztünk, szóval jó sztori is lett aztán.

2017. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Nekem eddig 2 találkozóból mindkettő csalódás volt.

Az első esetlen és töketlen volt, a második meg fura fejű és nem vonzó.

2017. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!