Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már a sokadik szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a sokadik szimpatikus fiút "vesztem el" amiatt, mert nem tudom elengedni magam az első találkozáskor, teljesen negatív színben tüntetem fel magam, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj ez nekem.. amikor hazaérek, visszatér a normális énem, akit biztos vagyok benne, hogy szimpatikusnak tartanának a fiúk.. de így..esélytelen, szinte eltaszítom magamtól őket. A legutóbbi fiúnál teljesen le voltam döbbenve mennyi hasonlóság van köztünk, és hihetetlen szimpatikus volt. Viszont amikor találkoztunk, nem tudtam önmagam adni, és szerintem teljesen kiábrándult, azóta nem is beszéltünk.. :(

Nagyon zavar már ez, nem tudom mit tehetnék.. annyira örülnék, ha kapnék még egy-két esélyt ezektől a fiúktól, mert akkor már meg tudnám mutatni azt az énemet, amit én is szeretek..és ami igazából én vagyok..de az első benyomást ha mindig elrontom, soha nem lesz így semmi..:(


2017. febr. 25. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Randi elején tisztázni kéne ezt a "szokásod" és talán megérti és lesz még esély...
2017. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én előre közlöm a randi előtt, hogy elnézést, ha esetleg nagyon csöndes vagy fura stb stb stb leszek, de elég hülyén tudok reagálni, ha zavarba jövök, szóval nézze el nekem. :)

Egyébként nem szégyen keresni a srácot randi után, hogy nagyon jól érezted magad, szívesen megismételnéd.

2017. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, addig oké, hogy én jól éreztem magam, de ő szerintem már kevésbé..:D és így nem túl jó ötlet megkeresni, hogy szeretne-e újat? És úgy vettem észre a fiúknak nincs türelme a zárkózott lányokhoz.. inkább továbbállnak, és keresnek egy nyitottabbat :( Pedig én az vagyok, csak kell egy kis idő.. de ezt senki sem hiszi el, nem akarja az idejét "pazarolni".
2017. febr. 25. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

1. Menj el bárhová és kezdj el beszélgetni csak úgy az emberekkel! Add ki magadnak feladatnak, hogy minden nap kezdeményezned kell egy idegennel (persze nem para arcokkal) a beszélgetést. Például a boltos nénivel, ruhatárossal, utcaseprővel, orvossal, pultossal, zöldségessel, stb.


2. Próbálj gyakorolni és menj el olyanokkal is randizni, akik kevésbé szimpatikusak.


3. Mosolyogj sokat, az feloldja a dolgokat.


4. A "szimpatikus fiú" talán még megérhet egy kört, ha határozottan felkeresed. Mond meg neki, hogy csak rossz napod volt, de szeretnél még vele találkozni.


28/nő

2017. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha belegondolsz, lehet, h nem is biztos téged akarnak ezek a férfiak, csak a testedet, ha megismertek, szimpi vagy nekik, de élőben az első tali nem annyira jön össze. Nem lehet? Mert ha nekem szimpatikus egy csaj, akkor nem egy találkozás után döntöm el, h ezt inkább hagyjuk, főleg, ha előtte jó volt vele pl. interneten a beszélgetés.
2017. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hogyan viselkedsz az első randin? mi miatt ábrándulnak ki belőled?


24F

2017. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!