Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti kit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti kit választanátok?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, énis neki úgy látom néha. CSAK van egy másik fiú aki hajt rá ő pedig még eleinte nem foglalkozott vele, de most már enged neki. Sztem azért mert hát énekel is meg volt a megasztárba na persze nem jutott be (hála istennek). de szerintem egy lányt nem lehet megvenni drága ajándékokkal, sztem többet ér pár kedves szerető szó. Ti is így gondoljátok?
2010. jún. 2. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerni kéne a két srácot.
2010. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én igen, de sokan nem. L
2010. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a lány ribanc(gondolom nem, és bocs, ha rosszul veszed), akkor a megasztáros srácot fogja választani, de ha neki inkább szeretetre van szüksége, mint egy normális lánynak, akkor téged(reméljük).
2010. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bocs, véletlenül elküldtem, mielőtt befejeztem volna,amit írni akartam... :D (2. válaszoló)


Szóval... folyt.: Lásd a "nektek bejön az, ha valaki zenél?" stb. típusú kérdéseket... Sajnos vannak csajok, akiknél ez sokat számít.

2010. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ki térdekel a megasztár? az egy rakat média-sz@r, köze nincs a tehetségek felkutatásához, csak a pénz a lényeg... ez szerintem hátrány nem előny... de látom itt mindenki elhiszi amit hall... hát jó akkor mennyetek és nézzétek a mónikát meg a győzikét! barmok -.-
2010. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"énekel is meg volt a megasztárba na persze nem jutott be (hála istennek)"


BIKICSUNÁJ? :DDD

2010. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!