Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, melyik srácot választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik srácot választanátok?

Figyelt kérdés

1.: olyan átlagos külső, nem ronda(picit talán jóképű), szerény, általában csendes, és nem gazdag, inkább szegény.


2.:Ugyanez a külső, sok pénz, sokkal több ego.


2011. márc. 29. 20:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Az elsőt.
2011. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Én olyan vagyok mint az első, és most beszéltem egy lánnyal, aki bevallotta h tetszem neki :)
2011. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én is olyan vagyok mint az első, de ez változni fog a 2. felé :$
2011. márc. 29. 20:15
 4/18 anonim ***** válasza:
első
2011. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És ha van egy 3. aki pénzes, nagyon jóképű, viszont nagyképű, bunkó tapir ?
2011. márc. 29. 20:18
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon felesleges ilyet kérdezni mert itt mindenki úgyis a szerényet mondja, aztán a való életben meg bizonyítják az ellenkezőjét.

Ezt rengeteg kérdésnél megfigyeltem már.

2011. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval adott 2 egyforma fiú, az egyik szegény, a másik gazdag. Tényleg azt hiszed, így választunk magunknak párt?
2011. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Lányok, én olyan vagyok?:



[link]

2011. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nah igen, nem csak ez a két típus létezik. E kettő közül én egyiket sem választanám. Számomra a külső nem sokat jelent, sokkal fontosabb a srác belső tulajdonsága. De azért azt sem szeretem, ha az illető folyton szerénykedik, és csendes, visszahúzódó. Inkább álljon ki magáért!:) Az egós, beképzelt, bunkók pedig nálam szóba sem jöhetnek..
2011. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Itt mindenki azt mondja, amit hallani/latni akarsz.

Szerintem semmi köze a valosagnak ahhoz, hogy a Nök az 1. tipust valasztanak.

Kedves valaszadok, aruljatok mar el, hogy Ti hol vagytok es az eletben miert mindenki mas?

Miert kell Ferfikent arra törekednem akaratom ellenere, hogy csak a penznek eljek, mert ha nem akkor el sem fogadnak???

2011. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!