Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogy reagálnátok ha randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok ha randira vinnétek egy szál virágot a lánynak és ezt csinálná?

Figyelt kérdés
Szóval találkoztam vele, ez volt az első randink gondoltam viszek neki virágot. Nagyon aranyos lány, előtte már elég sokat beszéltünk facebookon, egyetemen szólítottam le de azóta csak neten dumálunk és mikor odaadtam neki elsírta magát, aztán pityergett egy két percig. Én meg nem igazán tudtam mit reagáljak valamiért bocsánatot kértem, hogy nem akartam megríkatni de mondta, hogy egyáltalán nem baj nagyon örül csak nem számított erre. Ti mit reagáltatok volna? Egyébként a randi jól sikerült :) Persze nem jöttünk fel hozzám még de azért elég jó volt.
2017. dec. 18. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Én is elsírtam magam, amikor a párom a

valahanyadik randira virágot hozott. Egyszerűen annyira szeretve éreztem magam, az előző kapcsolatomban sosem iranyult felém ilyen figyelmesség és alapból egy érzelmes lány vagyok.

Ezt vedd pozitív jelzésnek :)

2017. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Néha mi lányok érzékenyek vagyunk ilyen apróságokra, ne foglalkozz vele.

Nem okozták vele problémát, örömkönnyek :D

2017. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha ehhez hozzáteszel egy ölelés+arcra puszi kombót, akkor fel is mentetek volna. :)


No, de elég a manipulatív bullshitből! A lánynak tetszett a dolog, jó úton jártok, nem kell kapkodni!

2017. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Hát megöleltem volna h ne sírjon. Nem nézem végig ah pityereg szó nélkül. Rohadt aranyos csaj, vigyázz rá.
2017. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4# Nem kellett megölelnem mert Ő ölelt meg egyből. Tényleg nagyon aranyos lány, ezért vagyok annyira oda érte :D
2017. dec. 18. 20:30
 6/18 Heart of Darkness ***** válasza:
89%
Szerintem ez aranyos. Fogok venni 50 szál rózsát és szét osztom az utcán, ha ennyire tudnak neki örülni a lányok.
2017. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Hagymát vigyél neki legközelebb
2017. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%
Véget ért a randi, aztán felment az expasijához egy jót dugni. Ne nagyon alapozz a nők számító színlelésére.
2017. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

akkor képzeld el azt, hogy valaki aki az életben nem kapott még egy szál virágot se férfitől, az hogy tudna bömbölni:D mint a záporeső...esernyőt kellene felhúzni! :D

amúgy sokan vagyunk akik az átlagtól érzékenyebbek, ezek szerint ő is az.

2017. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ez cuki, de rendkívül ritka és szélsőséges reakció a lány részéről. Készülj fel arra, hogy ilyen szélsőségesen fog reagálni más helyzetekben is.


Amúgy én nem bírom vakrandira az ajándékot. Nekem pollenallergiám van, nagyon utáltam, hogy hozták ismeretlenek a (főleg celofán nélküli) virágokat, amit a randi során végig nekem kellett tartani persze, jó közel magamhoz. Ennél csak a szagold meg, nagyon kellemes az illata mondat zavart jobban.


Ne ajánédkozzon senki, amíg nem ismeri a másikat(és nem muszáj). Egy laktózérzékeny srácba egyszer belefutottam, megkínáltam tejcsokival, akkor mondta, hogy nem ehet. Korábban fel sem merült bennem, hogy ilyesmi valóban van..

2017. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!