Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tiltott le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le?

Figyelt kérdés
Párba álltaunk egy lánnyal tinderen, teljesen értelmesen elbeszélgettünk, nagyon jól kijöttünk egymással, átmentünk Facebookra ott ugyanez folyatódott. Aztan valahogy átfordult az egész szexchatbe és eléggé sokat mutató képeket cseréltünk egymásról. Mondogatta h mennyire bejövök neki és hogy miket tenne velem, erre fel írja h pillanat mindjárt jövök és folytatjuk... Aztán veszem észre h letiltott, tinderen is unmatchelt, ez most így mire véljem ? :D Azt se lehet mondani h kamu a csaj mert kamoztunk meg hivasoztunk egyet s tényleg ő volt az... de ez most így ?!! 18/L 20/F

2017. dec. 18. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet túl sokat mutattál :D Vagy nem terszett neki amit látott, de nem akarta face to face megmondani..nem tudom, stámos oka lehet.. a női agyat én már meg sem kísérlem megérteni :)
2017. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ennyit akart és nem többet. Most komolyan, a mai lányoktól mit vársz?
2017. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszett volna neki akkor nem küldött volna rá válaszul magáról is szexuális képeket :D
2017. dec. 18. 23:07
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Tetszett neki, de esze ágában sem volt többet akarni tőled. A csajoknak csak neten nagy az arcuk és neten nagyon kemények, hogy tiltanak egyből. Mint kb. a gestapó, hogy nem kérdez csak büntet/töröl lelkiismeretfurdalás nélkül.

Az meg nem érdekli őket, hogy veled mi van utána, hiszen úgysem látja mert nem tudod neki elmondani.

2017. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szürreális.
2017. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Gyanítom, hogy csak le akarta zárni. A tiltást ne vedd magadra, az arra jó, hogy a nevét ne lásd, ergo nem tudsz visszaélni a képekkel és névhez kötni. Nekem legalábbis egy lány ismerősöm ezt mondta, hogy ha bármi futókalandos téma van, vagy valami, akkor vagy maradnak Tinderen és utána unmatch, hogy ne legyen nyoma annak, amit csináltak, vagy FB és tiltás, hogy utána ne legyen visszakövethető, hogy igen, ő ekkora... Khm.


Szóval lehet, hogy itt is ez volt. Tudom, köcsög dolog, nem is értek egyet vele (már a témával sem, de én túl amatőr vagyok ehhez), de ez van.

2017. dec. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit nem ertedz ezen? Ennyi volt! Nem akar toled ssseeemmmiiitttt! Azt hittem ez evidens :D
2017. dec. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez is mutatja, hogy könnyebb egy kvatum számítógépet gépi kódban programozni, mint egy nő gondolkodását teljesen megérteni.
2017. dec. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül ,hogy tiltott nekem itt a neve és az összes képe.
2017. dec. 19. 14:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamu facebook be jelolod es mehet tovabb. Xd
2017. dec. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!