Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért változik meg azután,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik meg azután, hogy tudja mit érzek iránta?

Figyelt kérdés

Adott egy kissé önbizalomhiányos férfi, aki nem látja a saját értékeit. Nem hiszi el magáról, hogy jól néz ki, nem hiszi el, hogy a legjobbakat érdemli meg. Azt fontos megemlíteni, hogy ez az önbizalomhiány a beszélgetések során általában nem érződik, inkább csak az ismerkedés elején, és mélyebb témák érintésekor jött/jön elő. Egy őt nem ismerő ember nem is hinné, hogy ő az, csak ha a felszín alá menne. Még nincsenek kapcsolatban a felek. A nő érezteti vele, hogy szereti, mondja is, valamint tettekkel is bizonyítja neki. A férfi a nőt az elejétől kezdve egy bombázónak tartja, akinél szerinte semmi esélye nem lehet. A nő adja a jeleket, hogy igenis szimpatikus számára a férfi, és szívesen megismerné. Elkezdenek "randizgatni", a nő totál belebolondul a pasiba, elmondja, hogy mit érez, szeretne kapcsolatot. A férfi is így érez, kezdeményez is puszit,ölelést stb. (Nyilván nem hétfőről keddre, hanem hetek/hónapok után vallották be egymásnak, hogy ki mit érez.) Amíg a férfi nem volt biztos abban, hogy a nőt nem szerezte meg, addig minden aprósággal kedveskedett. Kinyitja az ajtót, ír, kérdez stb..Aztán miután a nő érzelmei is egyértelműek, akkor a pasi visszavesz, igaz akkor is udvarias, kedves, de nem úgy, mint előtte. Kicsit olyan "már megszereztem a csajt, látni rajta, hogy szerelmes, már biztonságban vagyok, most hátradőlök" Félreértés ne essék, most is figyelmes velem, csak attól tartok, hogy már megint én szeretek jobban. Sosem találkoztam még ilyen férfivel, akit ennyire tudnék szeretni. Félek, hogy elveszítem. Van benne valami, ami megfog azonnal. Bármit megtennék érte..


Lehet, hogy a férfi nem szereti a gyors tempót? Vagy már nem érdekli a nő? Sajnos túlságosan sokat gondolkodom.

Ne haragudjatok, ha kicsit kusza, de próbáltam tömör lenni. Köszi a válaszokat! :)



2017. dec. 22. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Szívem, egész egyszerűen így működnek a férfiak. “Kifogott halat nem etetünk.” Egy férfi addig teper, amíg meg nem szerez, utána ez a vadászösztön megszűnik. Ez a természet rendje, sajnos nem tudsz ezzel mit csinálni. Illetve, azzal kiküszöbölhető, ha nem szeretsz bele a pasikba, hanem csak elvagy velük, amíg ilyen rendesek veled a kezdeti időszakban. Kérdés, hogy ilyen életmód mellett mennyire lennél boldog :)
2017. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak téged etetett ezzel, hogy ilyennek mutatta magát és be is nyaltad, nem akart semmi komolyat, csak szórakozni. Hány évesek vagytok?
2017. dec. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek bizony. És van olyan, aki utána is teper, így a nőnek egyre kevésbé lesz vonzó. (Én)
2017. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, miután a pasi megszerezte a nőt, elvan, biztonságba érzi magát, hogy van valakije. Utána is kéne udvarolni, fenntartani a vonzalmat, sőt-növelni. De ugye a mai pasik nem ilyenek. (Én ilyen lennék, sajnos, vagy szerencsére még nem tudom, ha lenne kivel összejönni)
2017. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!