Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Karácsonykor nyitott valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor nyitott valaki az ismerkedésre, randira szerintetek vagy mindenki besavanyodva, családdal vannak elfoglalva?

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 21:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

Én spec. nyitott lennék rá. Nem olyan nagy a család hogy most másfél hétig országjáró körúton legyek. Momentán engem inkább a vizsgák tartanak vissza.

22/F

2017. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%

Én spec. nyitott lennék rá. Nem olyan nagy a család hogy most másfél hétig országjáró körúton legyek. Momentán engem inkább a vizsgák tartanak vissza.

22/F


igen,mert muszáj pont ezen a 3 napon tanulnod,te gyökér

2017. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
2%

Én besavanyodva munkával vagyok elfoglalva. Hagyjanak engem az ismerkedéssel, eleget próbáltam ismerkedni, de csak folyamatos szélmalomharc ment.

A mai lányok jobban fosnak egy randitól mint bármi mástól.

2017. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
33%
Gyökér az aki mondja! Nekem 4,71-es átlagom van idáig, nem csak most, hanem kb minden szabadidőmben tanulok mesteren, munka mellett, te gyökér! Ezt csináld utánam! Engem is vissza tart a csajozásban eléggé különben... De valamit valamiért...
2017. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Igen.

F.

2017. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a családdal vagyok elfoglalva.


Szép estét: Egy üveg savanyú uborka.

2017. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok besavanyodva, de a családdal (2 gyermekemmel) vagyok elfoglalva. Ettől független bár randizásra más okból sem, de beszélgetésre on-line, ha van éppen szabad időm, akkor nyitott vagyok. 35N
2017. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%

"igen,mert muszáj pont ezen a 3 napon tanulnod,te gyökér"


Nem, drága barátom, nem erről a három napról van szó. Mindazonáltal rendkívül kellemetlen úgy elkezdeni ismerkedni, randizgatni, hogy minden hölgynek azt kell mondanom, hogy "oké, minden nap ráérek egy fél-egy órára, ezt bírd még ki január végéig".

Egyébiránt pedig feltételeztem, hogy a kérdező a "karácsony" alatt nem csak a naptári napokat értette, hanem az egész körülötte lévő időszakot, esetleg az ún. "két ünnep között"-et, és ennek megfelelően válaszoltam. De rendben, elfogadom, ragaszkodjunk szigorúan a naptárhoz, akkor viszont felhívnám a szíves figyelmedet arra, hogy a karácsony továbbra is két napos ünnep (december 25. és 26.).

2017. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
"besavanyodva, családdal vannak elfoglalva" Te nagyon nem értesz valamit!
2017. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%

Én is nyitott lennék rá. A karácsony egy este + a következő nap. Utána mindenki visszatér a maga életéhez, nálunk legalábbis, és teszi a dolgát újévig, ahol megint egy napra összeülünk, hogy visszazökkenjünk utána ugyanúgy.


Aki meg a tanulást mondja, csak úgy tudom elfogadni, ha ünnepek között van vizsga. Nálunk nincs. És nem is vagyok hajlandó felemelni azt a rohadt könyvet délelőtt 10 és este 8 után, sem az év utolsó napján, sem akkor, ha valakivel egy héttel korábban megbeszéltem valamit. Az átlagom, a szabadidőm és a magánéletem is köszönik, jól vannak. Nyilván mindneki másképp küzd meg valamekkora tananyaggal, de azért azt nem nehéz belátni, hogy egy idő után nem marad meg semmi, csak a sorokat nézed (azzal meg nem sokra mész) és ideje felállni pár órára. Én sem haltam bele egy 2 órás karácsonyi vásározásba, hanem kihevertem az aznapi 8 óra tanulást és friss aggyal, felpezsdülve, fókuszáltan mentem vissza tanulni. Ahogy azt sem, hogy nem ész és minőség nélkül kell tanulni, hanem valahogy megtervezni a vizsgaidőszakod és már az elején a kezedben kell legyen a kész jegyzet, amit normális ember szorgalmi időszakban összeszed, kiemelni, átrágni, szelektálni. Pelyhes kisgólyaként csináltam, hogy tanulás címszó alatt 10 órákat töltöttem a semmivel, amit egy kis tudatossággal és minden más kizárásával 2 óra alatt el lehetett volna intézni. De ezt szokták tolni az ismerőseim az edzéssel is, hogy jaj, de nincs idő rá. A fszt nincs, az agyad pihen, amíg a tested dolgozik, csak lusta tetű vagy 1 órát magadra áldozni a napból, amit amúgy lazán össze tudnál kaparni, ha felhagynál a gykzással, Facebookozással, ágyban fetrengéssel, vagy azzal, hogy nem várod meg, amíg a kávé lefő, hanem közben elmész zuhanyozni. Bamm.

2017. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!