Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ferfi minden parkapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ferfi minden parkapcsolataban egyforman viszonyul a nökhöz vagy minden növel mas?

Figyelt kérdés

Gondolok arra h esetleg egyik növel adakozó , figyelmes , kedves , utana megismer valakit akinek viragot se vesz?

En arra tippelek h van egy alaptermeszete , amelyik minden kapcsolataban elöjön, ti hogy latjatok ?



2017. dec. 25. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Részemről minden nővel igyekszek figyelmes, kedves stb. lenni. Nem taktikázok meg ilyenek, nem az én stílusom, szeretem ha ez az őszinte hozzáállás oda-vissza működik! Illetve az új kapcsolatokat is tiszta lappal indítok, tehát nálam nem játszanak a múltbéli sérelmek meg rossz emlékek. :)
2017. dec. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azon gondolkodtam h melyik ferfi szereti a semmi eröbefekteteses kapcsolatot , amelyik jellemtelen zsugori?
2017. dec. 25. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy alaptermészete, azonban, ha egyszer vagy kétszer csúnyán megjárta, kihasználták, onnantól kezdve sokkal, de sokkal körültekintőbb lesz és nagyon meggondolja, hogy mit csinál (pl. az egyik nő kihasználta anyagilag, szakítanak, tanul a hibájából és következő nőnél már óvatosabb lesz, aztán persze rájön, hogy minden oké, és újra visszatér régi énjéhez)
2017. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csalódások jellegétől, és számától függ. Én már nagyon nehezen, nagyon kiismert nővel leszek csak adakozó, mert már átvert, lehúzott, megszivatott egy.
2017. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy férfi nem minden nő mellett ugyan az a férfi. Nem minden nő érdemli meg azt a tiszteletet és odaadást.

De ajándékozás terén ez pont fordítva van például. Mert nagyon át lehet esni vele a ló túloldalára. Egy kapcsolatot is simán tönkre lehet vele tenni. Tehát ha egy férfi kilép egy hulladék kapcsolatból, ahol a nőt mindennel elhalmozta, akkor a következő kapcsolatában ennek a szöges ellentétét fogja csinálni.

2017. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Személy szerint igen, minden nővel úgyan úgy bánok/bánnék. Alaptermészetem hogy odafigyelek, megértő, kedves, figyelmes, mégis férfias viselkedést mutatok. Természetesen ha látom hogy a másiknak is bejövök, akkor a szeretetemet jobban kimutatom. ÉS nem azért mert kell, hanem mert így gondolom, érzem.
2017. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!