Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egyforman fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egyforman fontos a kulső és a belső, akkor miert csinaljatok ezt tarskeresokon is?

Figyelt kérdés
Kiirnak tiz dolgot egy pasirol, hogy legyen diplomas, magas, barna kutyafranckarika, aztan a vegen kibetuvel odabiggyesztik, de jo ha neha tud rendes is lenni. 100 bol 85 kb ezt csinalja, megfigyelte. Akkor hogy is van ez kulso es belso dolog? Azt hagyjuk, hogy ez megfog, az meg megfog, ez blablabla.
2012. szept. 23. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Először mindenki a külsőt nézi...és ráadásul az internet egy olyan hely ahol szinte csak a külsőre tudsz támaszkodni,mivel nincs személyes kontakt...egy olyan férfival senki nem kezd el beszélgetni aki kicsit sem tetszik neki..
2012. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok regisztrálva semmilyen társkeresőre. És akárhogyan is lázadsz a rendszer ellen, nyomok egy közhelyet: KÜLSŐ MEGFOG, BELSŐ MEGTART. Lehet,hogy elcsépelt, de baromira igaz. Ha fejre állsz akkor is.
2012. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Fiúk, miért a csini, szexi lányokat veszitek csak észre, mikor lehet, hogy az a kis duci szemüveges ezerszer szebb belülről?
2012. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt sem hangsúlyozzuk ki külön, hogy szobatiszta legyen. A rendesség is alapvető, de önmagában nem elég, hogy beléd szeressenek. A belsőhöz tartozik az intelligencia, gondolkodásmód, érdeklődés stb., amitől összeilletek.
2012. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leegyszerűsítem, hogy érthető legyen mindenki számára: A NŐKNÉL CSAK A KÜLSŐ FONTOS! Nincs ilyen,hogy belső tulajdonságot nézik, ugyan már, ha a külső stimmel,lehet akármilyen bunkó a csávó, akár el is verheti a csajt, az se számít nekik,úgyis visszamennek hozzá, esetleg kóterben is vendégeskedett a helyes férfi, az se számít, netalán ismét beviszik, nem gond megvárják. Ennyit a belsőről, meg a többi esti meséről.
2012. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: Talán igényesebb körökben kéne forgolódnod, és akkor más lenne a tapasztalatod.
2012. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,hogy milyen körökben forgolódok,ez így van,ahogy leírtam, sok esetben legalább is.
2012. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz is a másik dolog meg az,ha egy ronda fiú, mint pl én prólálok ismerkedni akármilyen szöveggel, úgyis az lesz a reakció, hogy ne nyomuljak már, meg ne zaklassam már, ha egy helyes fiú nyomul akármilyen szöveggel, az már oké, arra annyi lesz a reakció,hogy :"Imádom a rámenős pasikat"
2012. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

tegnap 23:26


Teljesen egyetértek. Magam is tapasztaltam, ne hazudgáljatok már lányok, legyetek őszinték!

Így vagytok kódolva, hogy csak a magas, jóképű, izmos, pénzes, alfahímekre bukjatok. Engem neten például képemet meglátvan 10-ből 9 lány egyből szó nélkül lelép vagy a pofámba röhög, hogy "bocsi, de inkább ne mutattál volna képet, mert ronda vagy."

Az az 1 pedig végül kiderül, hogy csak udvariasságból nem koptatott le, ugyanis később már nem is keres, csak, ah én teperek értem, de akkor is látszik, hogy felőle meg is halhatnék, mert annyira nem érdeklem, csak a jó modor miatt válaszol.


A legjobb,hogy még a csúnya, kövér lányok is így tesznek, szinte mind a tökéletes, média által hirdett jó pasikra hajt, ezt nevelik beléjük, hogy jaj, de szép vagy kislányom, és ettől istennőnek hiszik magukat és csak is a jó pasiknak adnak esélyt az ismerkedésre.


Személyesen meg, amikor próbálkoztam egy kezemen megtudom számolni, hány normális lány volt, aki nem gúnyolt ki vagy alázott meg, annyira lenéztek a külsőm miatt, csak, mert nem vagyok magas, izmos, jóképű és pénzes. A legrosszabb, hogy még a csúnya lányok sem voltak megértőbbek.


Én ezért is mentem el prostihoz és láss csodát,ott milyen kedves lányt fogtam ki, életem legjobb döntése volt, másnak is javaslom járjon prostizni, nem érnek ezek a mai lányok annyi szenvedést, amit én szenvedtem miattuk. Aljas, érzéketlen, önző, szívtelen hisztérikák, akik csak a legjobb pasiknak adnak esélyt és a ronda vagy átlagos pasikat porig alázzák, ha megpróbál velük megismerkedni.

2012. szept. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!