Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, milyen egy jó pasi külsőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen egy jó pasi külsőre?

Figyelt kérdés
25 fölötti pasira gondolok,milyen külső tulajdonságokkal,de belsőt is írhattok(milyen megnyilvánulásai,beszéde...van).
2017. dec. 26. 06:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a jó pasi kedves, jókedvű de csendes visszafogott tetkó és ékszermentes öltözködésben ing, farmer (egyszínű, nem ötszázszínű prolifarmer) Megnyilvánulásba inkább szemlélődő típus aki nem okoskodik egyből, nem megmondóember, tiszteli a nőket, másokat is időset, fiatalt, szereti a gyerekeket.
2017. dec. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Pedig sokan aztmondják,hogy a nagypofájú bunkókkal jönnek össze mégis a nők,az általad leírtakkal pedig csak barátkoznak.
2017. dec. 26. 06:34
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Intelligens, szepen beszel, nincsen semmifele tajszolasa (engem zavar), nem hagyja le a szavak vegerol a megfelelo betuket... Tajekozott a vilag dolgaiban, sok teruleten muvelt, tud uj dolgokat mondani nekem is, vannak celjai, amikert tesz is, egeszseges onbizalommal rendelkezik (tudod, ilyen sablonos alapdolgok), az, hogy alapbol kedves-e vagy sem pl idegenekkel, nekem mindegy, velem legyen kedves, es a hozza kozelallo szemelyekkel, kb az en kedvessegem is csak a paromra es meg par emberre korlatozodik. A humorerzekunk is legyen hasonlo, es ne annyibol alljon neki a kozos szorakozas / pihenes, hogy ulunk a YouTube vagy valami film elott a kanapen, hanem akarjon elmenyeket szerezni. (Nyilvan nem kell minden masnap uj elmeny.) Ja, termeszetesen 25 felett mar az alkohol se legyen akkora hatalmas buli, de ennek nem vagyok ellenere NEHA 1-2 barattal, normalis keretek kozott. A himsovinizmus es a szexizmus legaprobb jele is kizaro ok azonnal.

Gondolom van amit kihagytam, de hirtelen ennyi jutott eszembe. Kulsore nem tudok mit mondani, nagyon eltero arcberendezesu ferfiak jonnek be altalaban, es testalkat teren is csak az elhizottakat zarnam ki, illetve a tuledzetteket, meg az 50 kilo alattiakat :D

2017. dec. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

#1

Na pont az ilyen pasikon néznek át a nők, vagy cserélik le egy nagyarcú megmondóemberre, vagy "csak barát".

2017. dec. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Minimum akkora mint en de a legjobb ha 5-10cm magasabb

Aranyos atlagos testalkat

Mosolygos szem es szaj

Arcszorzet ha jol all neki az nem gond

Tetko sem ha illik hozza

Stilusban a lazabb fazonokat kedvelem, farmer polo ing

oltony zako nem a kedcencem

Haj szemszin ? Talan csak a hirtelen svedszoke vizkek szemmel ami nem tetszik igy egyutt.

Borszin nem fontos szamomra

Korban a 30-40 evesek tetszenek a legjobban mert nekik mar can stilusuk

2017. dec. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%

"Minimum akkora mint en de a legjobb ha 5-10cm magasabb"

-Ez stimmel 5-10=-5cm-vel biztos magasabb vagyok nálad.


"Aranyos atlagos testalkat "

-Nálam cukibb, aranyosabb testalkata senkinek sincs.


"Mosolygos szem es szaj "

-Ilyen szájat még nem láttam, amin mosolygós szemek vannak.

"Arcszorzet ha jol all neki az nem gond "

-Hát persze, hogy nem gond, már miért is lenne gond?


"Tetko sem ha illik hozza"

-Hát, ha illik, akkor hozza, de szerintem nem illik tetkót hozni.


"Stilusban a lazabb fazonokat kedvelem, farmer polo ing

oltony zako nem a kedcencem "

-Nem is neked kell hordani!


"Haj szemszin ? Talan csak a hirtelen svedszoke vizkek szemmel ami nem tetszik igy egyutt.

Borszin nem fontos szamomra "

-A bornak nem is a színe a fontos, hanem íze.


"Korban a 30-40 evesek tetszenek a legjobban mert nekik mar can stilusuk"

-Akkor ezek szerint te vagy Barbie? Szerintem a 30-40eseknek nem olyan a stílusuk mint egy can babának...

2017. dec. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Érdekes, valami olyasmi lennék,mint amit az 1-es felvázolt és mégis egyedül vagyok több,mint 10 éve. Ez vajon hogy lehet? Ja,tudom,nen vagyok elég jóképű.
2017. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
7, a párom ilyen és még csak nem is jóképű (nekem vonzó nyilván, de a legtöbb ember csúnyának tartja), vajon miért? Mert volt időm megismerni, normálisan közeledett, és nem nyomult de nem is volt nyámnyila.
2017. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%
Persze persze:)
2017. dec. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

"Érdekes, valami olyasmi lennék,mint amit az 1-es felvázolt és mégis egyedül vagyok több,mint 10 éve. Ez vajon hogy lehet? Ja,tudom,nen vagyok elég jóképű."


Lehet köze van hozzá, hogy a megkeseredettség és frusztráció idén sem sármos. Talán majd 2018-ban.

2017. dec. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!