Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek volt már olyan, hogy tetszett egy pasi külsőre is belsőre is, de valamiért meggondoltátok magatokat és mégsem akartatok vele összejönni?

Figyelt kérdés
És ha igen mi lehetett ennek az oka? Másik pasi? Vagy csak rossz időket éltetek meg? Ez elég ok arra, hogy lekoptassatok valakit? Kort is légyszi. Köszi!
2015. júl. 14. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább olyan volt, hogy ANNYIRA azért nem tetszett, bizonytalan voltam vele kapcsolatban. Ezért az "inkább nem" mellett döntöttem.
2015. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

igen,sajnos akármennyire is nem akartam, még másba voltam beleesve. magamnak se akartam bevallani. így nem lett semmi inkább a dologból.


23

2015. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, neki is tetszettem, de kínos lett volna megmondani 20+ évesen hogy félek a szextől, mert előtte csak rossz tapasztalataim voltak, szóval inkább csak azt mondtam hogy most nem szeretnék kapcsolatot. Utólag már bánom... annyira helyes és kedves srác volt.
2015. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelenlegi életem párjával voltam így. Tetszett külsőre is, belsőre meg egy angyal. Imádtam első perctől kezdve, de épp szakítófélben voltam az első szerelmemmel és közben egy másik kalandba menekültem és ebbe a zűrös helyzetbe toppant bele szegény. Randiztunk, aztán inkább azt kértem, hogy hagyjuk abba, mert épp elegen vannak a képben. Nagyon nagy volt a fejemben a zűrzavar. De kb. egy hétig bírtam nélküle és utána én kerestem fel. A többieket leépítettem és azóta is imádjuk egymást. :)
2015. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!