Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális az, hogy én mindenért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy én mindenért küzdök és meg teszek mindent, hogy megkapjam, kivéve a nőket?

Figyelt kérdés
A nők az egyetlen dolog amiért nem küzdök, mert úgy érzem, hogy egyrészt nem érdemlik meg, másrészt szerintem egy nőért nem kellene küzdeni, ha tetszem neki, akkor így is - úgy is összejövünk, ezért nagyrészt a nőn múlik a dolog, nem rajtam. Én max ráírok, és megkérdem hogy találkozna-e, és ha valami kifogást talál, akkor azt mondom oké, és többé nem keresem.
2017. dec. 26. 12:38
1 2
 1/12 Lazy Lover ***** válasza:
9%
igen az! jól teszed!
2017. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kissé furcsa a felfogásod, de nem baj. A nőért nem küzdeni kell, nem egy trófea. Ebben az esetben hódításról beszélünk.

30f

2017. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az a furcsa, hogy ide kiírod, hogy normális magatartásnak számít-e. Te annak tartod, nem?! Ha bizonytalan vagy, akkor lehet még sem a legjobb megközelítés, hogy csak a nőn múlik, lesz-e folytatás.
2017. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3


Én így csinálom már egy ideje, hiszen voltak pofára eséseim, és már úgy látom, hogy ha egy nőnél van esélyem, akkor úgyis egyértelmű jeleket ad majd, és nem nekem kell az ismerkedés 99%-at lebonyolítanom és mehet az 50-50 részvállalással.

2017. dec. 26. 13:13
 5/12 A kérdező kommentje:

2


Nem is úgy értem, hogy küzdünk és vért izzadunk. Erőltetve nem is működik a dolog. Úgy értettem, hogy ha ráírunk és valami kifogást hoz fel, akkor hanyagolni kell a dolgot mert ha lenne érdeklődés a részéről, akkor lemondaná a programját, és/vagy rögtön ajánlana egy új időpontot amikor ráér.

2017. dec. 26. 13:15
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
#4 Egyetértek, hogy mindkét fél járuljon hozzá az ismerkedéshez (is), csak sokszor abból van a bonyodalom, hogy a jeleket nem ugyanúgy értelmezik. Neked mi számít egyértelmű jelzésnek?
2017. dec. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6


Amint említettem fentebb, például az, ha ajánl időpontot amikor jó neki. Illetve nem hangzanak el kifogások amikor talira hívod. Magyarán nyitott a talira és az ismerkedés folytatására. A kifogás az egyértelmű visszautasítás nálam.

2017. dec. 26. 13:18
 8/12 anonim ***** válasza:
De a találkozóra való invitálás előtt, mit veszel jelzésnek? Vagy bárkitől megkérdezed, aki tetszik?
2017. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azelőtt? Hát például azt, hogy tesz jelzéseket arra, hogy tetszem neki.
2017. dec. 26. 13:28
 10/12 A kérdező kommentje:

9


Egyébként őszinte leszek, sosem kaptam olyan jeleket, amelyek egyértelműnek tűntek. Meg nem tudom, hogy ilyenek egyáltalán vannak-e. Lehet, csak én láttam bele dolgokat, nem tudom. Max sejtéseim voltak, hogy vajon tetszem az illető lánynak vagy sem. Sosem tudtam ezt biztosra.


De úgy vélem, hogy ha valakinek biztosra tetszem, akkor egyértelmű jeleket fog adni. Mint például megfogja a kezem, mondja milyen jóképű vagyok, kipirul amikor hozzám beszél és kitágul a pupillája, esetleg rám mászik és lesmárol. Ezek még nem történtek meg velem, de gondolom ezek az egyértelmű jelzések.

2017. dec. 26. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!