Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki mindenért téged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki mindenért téged okol, szerintetek nem ő maga a probléma forrása?

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
De igen! Tudod kedves barátom, van az a közmondás, hogy ,,Mindig az kiabál akinek a háza ég" Ebből remélem letudtad szűrni mire gondolok!
2017. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az emberi kapcsolatok sosem feketék vagy fehérek.


Nincs olyan, te vagy a hibás vagy ő. Valamilyen szinten ti alakítjátok a dolgaitokat, mindketten benne vagytok, a legdurvább esetben is 60:40 arányban hibás valaki (ha másban nem, akkor abban, hogy eltűri, hogy a párja mindenért őt hibáztassa)

2017. okt. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy eseten belül okol téged mindenért, akkor lehet, hogy valamit tényleg elb.a*ztál.
2017. okt. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, te vagy a hibás.


Én is voltam így, az ex mindent elszúrt, de tényleg, és mikor bosszankodtam, azt mondta én tehetek róla.


De olyan teljesen abszurd dolgokat mondott.


Pl leejtette a 10es tojást, mert trükközni akart vele, és kiakadtam, megpróbálta kihozni, hogy mivel én csak egyik oldalról veszek ki belőle tojásokat, ezért nem nem volt kiegyensúlyozva a tojástartó és ezért rontotta el.


Ha elsőnek téged hibáztatnak, te vagy a béna. Ha egyértelmű lenne, hogy a kiakadást kezdő a hibás, nem akadna ki.

2017. okt. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, miről van szó, konkrét példák kellenének. Láttam már olyan esetet is, hogy tényleg az volt az idióta, aki hibáztava volt, tehát jogosan kapta az ívet, csak neki ezt nyilván szarul esett elismerni, így próbálta a másikra kenni. Meg olyat is, mikor szegény hibáztatott igazságtalanul kapta az egészet.
2017. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, azonban kettőn áll a vásár.
2017. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!