Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal a Tinder-en kb 8 napja és beszélgettünk is csak keveset, küldözgettünk képet egymásnak, pár nap után kérdeztem, hogy majd ünnepek után benne lenne, hogy találkozzunk és azt irta igen, viszont azt vettem észre elég lassan és nagyon röviden válaszol azokra amiket írok neki. Ne eröltessem hagyjam egy kicsit békén várjam meg míg ő ír? És ami a legfontosabb, azt gondolja vele egyidős vagyok de én 10 évvel idősebb vagyok nála, egyszer kérdezte hány éves vagyok, erre megkérdeztem mennyit ad ő és annyit mondott amennyi ő, én meg más témáról kezdtem beszélni vele nem javítottam ki.Vajon mondjam meg neki mielőtt talákoznánk hány éves vagyok? Azért nem írtam meg mert nem látszok annyinak amennyi vagyok szeretném ha egyszer megismernének, sokszor elő kellett vegyem az igazolványomat, nem hitték el nekem és tulajdonképpen nem is élek úgy mint ahány éves vagyok. Meguntam, hogy beskatulyáznak a korom miatt, 14 éve rendszeresen lejárok a terembe, vigyázok magamra, majdnem semmi közöm, se fizikai állapot se mentalitás szempontjából azokhoz akik velem egyidősök de nem trődnek magukkal, úgymond önpusztító életet élnek:)

2017. dec. 27. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok akkor? ha te 25 ő meg 15 akkor felejtős
2017. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha meg nem mondod el a korodat, akkor meg kezdesz egy ilyen kínos titkolózással.

Joga van eldönteni, hogy egy 10-essel idősebb ember még belefér-e neki.

Amúgy az életkor nemcsak a külsőről szól, hanem az életszemléletről is.

2017. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 38 vagyok ő meg 28.
2017. dec. 27. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok, ha megtudnám, hogy nem mondtad el a korod illetve, hogy hazudtál róla, nem látnál többet.

Légy őszinte. Így is lehet, hogy elég szimpatikus vagy neki. Nem kell a vetítés.

Még hogy a nők kamuznak. 🙂

2017. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam :)
2017. dec. 27. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Sok sikert! 🙂🙂🙂
2017. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi köszi ;)
2017. dec. 28. 20:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!