Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet felajanlani, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet felajanlani, h enutazok a munkahelyere, h talalkozhassunk?

Figyelt kérdés

Több eve tartom a kapcsit egy pasival aki levakarhatatlan, de ö úgy kepzeli el az elsö talit, h feljön hozzamés egyböl nekiveselkedunk egymasnak ( ha mar ötszaz km - t ideutazik .

Ezert úgy gondoltam h en utazok a munkahelyere, mert az csak 200 km re van, a repteren dolgozik mintellenör, szerintetek jó ötlet , ha ezt megkerdem töle?

En sose szerettem azt aki nyakamra maszik ezert en se túloznék , lehet kollegai miatt ciki lenne , esetleg talizhatnank egy ottani kavezóban


2017. dec. 28. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarsz vele egyaltalan talalkozni?
2017. dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kivancsi vagyok , ki akarom pipálni mint a cseppköbarlangot 😅
2017. dec. 28. 00:35
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem teljesen retardalt és nem a farka hajtja, akkor simán elfogadja. Írj neki annyit, hogy nem szeretnéd ha első alkalommal itt aludna meg több lenne. Meglátogatnád munka közben ha ebben benne van, aztán meglátjátok mit hoz a jövő...

Nem kell túlkomplikálni

F

2017. dec. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Repjegy nelkul nem tudsz bemenni a repterre.
2017. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam , h kijön mikor szunetje van
2017. dec. 28. 01:01
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Tudod, normalis pasi kivesz egy szobat maganak es randira hiv, de te tutod, mit akarsz.
2017. dec. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én biztos nem mennék egy métert se. Azonkívül nem értem az összefüggést a km távolság és a nekiveselkedünk egymásnak között. Minél messzebbről jön annál közelebb kell engedned magadhoz? Ez mióta van így?

De te miért akarsz találkozni ha "levakarhatatlan"? Akiről így nyilatkozok az általában nem túl érdekes számomra.

2017. dec. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja és a #7es írja jól.

#8 as voltam.

2017. dec. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagyis a #6 os írja jól.

#7 es voltam.

2017. dec. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!