Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne vele kettesben találkozni?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam aki nagyon szimpatikus nekem. Nem rendszeresen beszélgetünk, de mindig van 1-2 jó szavunk egymáshoz, illetve néha mélyebben is elbeszélgetünk. Ezek maximum 5 perces beszélgetések lehetnek, ilyenkor szó szerint kettesben vagyunk. A munkánk nem egy helyen van, de ő mindig már messziről köszön nekem, mosolyog, kérdez... Én próbálom semlegesnek venni őt, kivülről ez látszódhat is, de valójában iszonyat édes a csaj, és igen is érdekel. Figyelem, csak próbálom nem elkapkodni ezt is.

Tudom hogy munkahelyen nem szabad a túl személyes kapcsolat, de én felmondtam, és megbeszéltük hogy néha majd irogatunk egymásnak, tartsuk a kapcsolatot. Ezt egyébként én ajánlottam fel, és egyből igent mondott rá, és volt hogy felhozta hogy akkor majd "beszélünk." meg sajnálja, hogy felmondok...


A kérdésem az lenne tőletek, hogy szerintetek próbáljak meg vele személyesen munkahelyen kívül találkozni, vagy inkább ne? Vagy pedig ne kettesben találkozzak, hanem hívjak még egy pár kedves ex munkatársat egy bucsúbulira?


Ő 30/N

Én 28/F



2017. nov. 27. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Randizz vele kettesben!!
2017. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Remélem az F itt fiúcskát jelent.
2017. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

ha elszalasztod apám....

szóval ne hagyd futni, ez a lényeg.

2017. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezed tőle,lenne-e kedve veled valamikor beülni valahová teszem azt,kávézgatni,akkor nem fog összeomlani a világegyetem.Szóval ha akarod őt,akkor javaslom,szedd össze a tökeidet,és hívd el randira!Igen,édes kettesben...
2017. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Ma megint találkoztunk a munkahelyen. Beszéltünk pár szót, ő kezdeményezett. Én csak folytattam azzal, hogy nem kérsz egy csokit? Mondta hogy nem, mert az az enyém, de látszott rajta hogy nagyon szeretné, és elfogadta. Mondtam neki hogy nekem van több, persze nem volt. Mondta hogy 16óráig dolgozik, és addig még nézzek be...fél 4 körül sikerült is benéznem hozzá, ettem egy szendvicset, ő meg csinált egy narancsos teát magának. A beszélgetés alatt megtudtam hogy még nem ette meg a csokit, de már nagyon szeretné, csak otthonra tartogassa, hogy nyugisan bírja megenni. Végül ő elhagyta az étkezőt, majd kicsit később én is. Próbáltam megint levegőnek nézni de pont elém vágott, és a szemembe nézett. Egy kölcsönös mosollyal váltunk el.


Személyesen hívjam el?

2017. nov. 28. 19:59
 6/10 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján, kölcsönös a vonzalom, szóval, igen, szerintem jó ötlet lenne.
2017. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tegnap nem beszéltünk, és nem is köszöntünk egymásnak. Elfoglalt volt szerintem. Tegnap volt az utolsó napom, nem is köszöntünk el egymástól. Azt vettem észre, hogy ő mindenkire mosolyog. Felveszem majd vele a kapcsolatot a hétvégén.
2017. dec. 1. 09:39
 8/10 A kérdező kommentje:
Írtam neki egy egész kisregényt, elolvasta, de nem kaptam rá semmi választ. Hagyni kell a fenébe?
2017. dec. 2. 09:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Elég lúzer lehetsz. Csak úgy sugárzik rólad. S hidd el nem csak nekem. Kiírod ezt a kérdést, ahol elméletileg két felnőtt emberről van szó, így már eleve eléggé abszurd hogy neked ezt meg kell kérdezned, általában azért 20 éves korukra az emberek szerintem eljutnak odáig hogy tudják mi mit jelent nagyjából és mikor mit kell csinálni.


Ez jelen esetben még a napnál is világosabb. Aztán jön egy a csokis történet meg hogy egymásra mosolyogtok, ami megint felveti bennem a kérdést hogy tényleg két felnőtt emberről van szó?


Azóta pedig már 3. napja írod ki a napi mondataid hogy épp hogy alakult.


Két eset van. Az egyik hogy már neki is lejött, hogy egy töketlen nyominger vagy, ilyenre meg kinek van szüksége? A másik hogy ő is hasonlóan hozzád egy inkompetens lúzer, és két inkompetens lúzer egy kapcsolatban? Hát, az úgy egy inkompetens lúzer kapcsolat lenne ami nem vezet sehova. Hagyd inkább a fenébe és először nőj fel, de úgy tényleg!

2017. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 2. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!