Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti belemennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti belemennétek egy olyan randiba, ahol nem szóltok egy szót sem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy legközelebb ha első randizom valakivel, akkor úgy fogjuk csinálni, hogy előre megbeszéljük, h egy szót sem szólunk egymáshoz.

2017. dec. 28. 07:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
A mai módi a nagy mennyiségű, értéktelen kommunikáció (lásd fácse).
2017. dec. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Oké, akkor mit fogunk csinálni? Egymást fogdi egy idegennel, akiről jóformán semmit sem tudok? Vagy bábozni? Vagy úgy mégis mit?


Nem szeretem az üres szövegelést a randin, de ilyenben maximum a párommal lennék benne, vagy azzal, akit már ismerek. Nem akarom elhinni, hogy itt az oldalon (meg úgy egyáltalán) a legtöbb embernek nem azaz evidens és egyben a teljesen normális, hogy minőségben és mennyiségben is odateszi magát beszéd terén. Vagy nálatok csak a két véglet létezik, az 1-2 tartalmas szó (vagy a másik faggatása) és a szófosás? Mert eddig nagyon úgy tűnik

2017. dec. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
Persze. Ha süket, vagy néma lennék.
2017. dec. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

És akkor ennek a randinak mi lenne az értelme? Ez olyan, mintha elmennék egy étterembe és nem ennék semmit. Vagy elmennék egy edzőterembe és csak ülnék. Az értelmetlen, logikátlan dolgokat nem szeretem, szóval nem. De ha megmagyarázod és levezeted, hogy miért lenne egy ilyen randi eredményesebb, mint mikor a két fél beszélget és ezáltal megismeri egymást (amiről ugye a randi is szól), akkor eskü elmegyek veled egy ilyenre..

21L

2017. dec. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan az első randi lényege veszne el. Semmi értelme.

Akivel elsőre nem vagyunk annyira egy hullámhosszon, hogy jó legyen vele beszélgetni, azzal nem lesz köztünk semmi. Akkor se, ha ez a második vagy sokadik alkalommal derül ki.

Szerinted mit érsz ezzel? Legjobb esetben is csak annyit, hogy a második randi után dobnak.

2017. dec. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem jobb egy olyan,hogy pl. egy étterembe elmenni,és azt kikötni,hogy magatokról semmit nem beszélhettek :) Bármi másról igen,kajáról,életről,mi történik a nagy világban,de sem munkáról,se hobbiról,családról :)x
2017. dec. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ezt írni, de LOL!
2017. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#4 Márpedig lenne értelme, szavak nélkül is többet meg lehet tudni a másikról, mint gondolnánk, sőt talán még jobban meg lehet ismerni a másikat, mintha beszélgetnénk. Túl nagy jelentőséget tulajdonítunk a beszédnek, pedig a testbeszéd sokkal fontosabb. Azok az emberek, akiknek valamely érzékszervük nem működik, a többit sokkal kifinomultabb módon használják. Na már most, ha kreálnánk egy ilyen helyzetet, hogy kivesszük a beszédet, akkor sokkal jobban figyelnénk a másik mozdulataira, testtartására, az illatára meg úgy az egész lényére, olyan dolgokat is észrevennénk, ami fölött egyébként lehet, hogy elsiklanánk.

Az is hamar kiderülne, mennyire kreatív a másik, hogy találja fel magát, mennyire tud jól mutogatni.

Ha más nem fel lehetne fogni, egy érdekes szituációnak, ami nagyon vicces is lehet, a másik humorérzékéről, meg úgy általánosságban a kisugárzásáról is sokat elárulna, hogy miként kezel egy ilyen helyzetet.

2017. dec. 28. 08:53
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Elég unalmas randi lenne.
2017. dec. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

Ez marhaság. Az a lényege a randinak, hogy jobban megismerd a másikat. Én legalábbis nem szeretnék egy ,,kuka" mellett sétálgatni, volt már rá példa. Ja értem, jelbeszéddel lesz a beszélgetés... :/

30f

2017. dec. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!