Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tegyem magam rendve 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam rendve 2 nap alatt randira? Hova menjek vele, ha én alig ismerem a várost?

Figyelt kérdés
Hogy hozhatnam a legjobb formám? Tippek?
2017. dec. 28. 17:40
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
csaj vagy csávó vagy? keress googleba egy kvzót csak van...
2017. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legőszintébb, ha önmagad adod és nem próbálod megtéveszteni a delikvenst.
2017. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban pihend ki magad, mert a fáradtan türelmetlenebb, kedvetlenebb. Közösen is kitalálhatjátok a programot/helyet.
2017. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*az ember
2017. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ìrd le melyik város...a város az sokszor Pest îrd le a kerületet, biztos valaki van onnan is.
2017. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Duna part? Sablonos, de szep.
2017. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Németországban vagyok és a lány német. Én még új vagyok itt a városban. De valahol el kell kezdeni az ismerkedést, most randira hívtam egy lányt. En setara, kvra gondoltam, mást nem jutott eszembe
2017. dec. 28. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Reggel vagy este taliztok? Elviheted bowlingozni pl. ha szereti, ebedelni, sütizni, engem mar vittek fürdeni is elsö randin ( szauna nelkül, az ugy mar sok 😉), mehettek kiallitasra, turazni, setalni, fallabdazni, megnezni egy par helyi nevezetesseget, mind attol függ mit szerettek. Tölem mondjuk meg szoktak kerdezni, hogy es mihez lenne kedved, söt meg azt is megmondjak ha nem ismerik ki magukat az adott varosban. Szerintem nem egö kerdezni es ugy alakitani a progit, hogy mindketten jol erezzetek magatokat.
2017. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te tudod, de hiszed nem hiszed minden 10. normális magyar fiatal megfordul Németországban. Szóval ha leírod a várost lehet van onnan is tag. De különben, mi lenne ha megkérnéd a lányt,hogy mutassa meg neked a várost...
2017. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!