Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz-e ebből kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz-e ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

Július óta ismerkedünk neten, eddig két randinak volt, mindkettő decemberben, még az ünnepek előtt. Nehezen tudunk találkozni, mert ő dolgozik késő estig és a távolság is elég nagy közöttünk( 80 km). A randik jók voltak, csók is volt. Viszont nem léptünk azóta tovább. Ugyanúgy neten beszélünk csak. Elkérte a telefonszámomat, de nem hívott sosem, illetve csak a randik előtt egyeztettünk. Nem tudom ez hová tenni. Lehet korai még a kapcsolatról gondolkodni? De nekem furcsa, ő kezdeményezett, mint ismerkedésnél, úgy a randik megszervezésében, a csókot is ő akarta. Tovább mégsem lép. Miért lehet ez? Ha nem akarna semmit, akkor már neten sem írna, vagy megmondaná talán. Engem ez az egyhelyben toporgás elbizonytalanít. Következő randit nem beszéltünk meg eddig. Ha esetleg lesz, nekem lányként érdemes-e felhozni ezt a témát? Vagy egyáltalán kell-e? Vagy hagyjam a dolgokat alakulni? Tudom ha kimondjuk hogy együtt vagyunk, az sem sokat dob a dolgon, úgysem fogjuk gyakrabban látni egymást, szerintem. Lehet ez is az ok, hogy bizonytalan, hogy kell-e ez neki? Mit gondoltok?

22/L 27/F


2018. jan. 8. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Július óta két randi? 80 km távolság? Halott ügy.
2018. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Hallottam arról, hogy lassú víz partot mos, de jelen esetben szerintem értelmetlen várakoznod. Fél év alatt 2 randitok volt. Mégis mit vársz? Ha jól sejtem, a legutóbbi óta is eltelt már vagy 3 hét. Ilyen tempóval talán 10 év múlva eljuttok a kapcsolatig. Bár gyanítom a pasinak nem szándéka semmilyen komoly kapcsolat, ugyanis akkor megoldaná, hogy gyakrabban lássátok egymást, vagy legalábbis hívogatna, de ehelyett csak neten írogat. Nem értem, miért vesztegeted rá az idődet, egész egyszerűen talonban tart.
2018. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodtan felejtsd ezt el, mert ez egy nagy semmi.
2018. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Lehetne talalgatni a lehetseges okokkal kapcsolatban...

Hogy nem annyira erösek az erzelmei, hogy tulzottan nyuszi, hogy esetleg van valakije, hogy esetleg abban remenykedik, hogy talal közelebb/hozza illöbbet... es meg sorolhatnam a kellemetlen, netan fajo indokokat, hogy miert nem tölti egy frissen szerelmes fiu minden lehetseges pillanatot azzal a lannyal, akire vagyik.


Vegül is mindegyik arra megy ki, hogy sajnos ugy tünik, az idödet vesztegeted.


Amikor megismerkedtünk 7 eve baratnömmel (napra pontosan!), 130 km es egy orszaghatar valasztott el bennünket. Volt, hogy ezt a tavolsagot hetente több alkalommal is leküzdöttem. Megha csak ugy is, hogy kesö delutan tudtam elindulni es mar hajnalban vissza kellett indulnom, hogy reggelre odaerjek. Gyakran volt, hogy több idöt utaztam, mint amennyit együtt tölthettünk. Azota jo par eve együtt elünk es ma este fogom megkerni a kezet... ez nem tartozik ide, csak izgult vagyok es nehezen tudom titokban tartani ezert ki kell valahova irnom...


Hogy szamodra is ertelmet adjak soraimnak: a tavolsagot le lehet küzdeni! Minel szerelmesebb az ember, annal egyszerübb. De, ha valakiböl hianyzik a motivacio, a belsö, mindent elsöprö tüz es vagy, hogy legyek a masikkal, akkor ez a kesöbbiekben sem fog valtozni.


33F

2018. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nektek kell tudnotok. Ha akartok belőle kapcsolatot, akkor lesz, ha nem akartok, akkor nem lesz. Minden csak kifogás, amit felsoroltál.
2018. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De mégis fenntartja a pasi ezt a kapcsolatot valamiért. Szerintem ne alapozz rá, de lehet belőle valami.
2018. jan. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Tovább mégsem lép. Miért lehet ez?"

Neki mond el, hogyan látod s vele beszélgess, ne másokat kérdezz.

Ne csodálkozz, nem hívott. Nem volt rá oka s még messze vagytok szerelmes állapottól.


Beszélj vele.

2018. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80 km hol nagy távolság? :D
2018. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem tudom, mit gondoljak. Hogy válaszolják a kérdésre, a 80 km elméletben nem sok, de gyakorlatban nem nagyon kivitelezhető. Mivel 6-ig dolgozik, utána egy órás utat tegyen meg, hogy találkozzunk 1-2 órára, majd vissza, S reggel 6ra már legyen is benn munkában. Megtehetné, persze. De nem várom el tőle, mivel én sem tudom ezt megtenni, sőt, én még ennyit sem, mivel nincs autóm, csak a tömegközlekedés marad, ami még este már ugye egyenlő a nullával. Szóval nem lehetek önző, és nem várhatók el tőle, hogy ő utazzon.
2018. jan. 11. 09:43
 10/11 anonim ***** válasza:
De akkor meg mi a franc értelme van az egésznek? Keress valakit, aki közelebb lakik, vagy jobban ráér utazgatni.
2018. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!