Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol lehet ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet ismerkedni olyan 30 körüli embereknek, akik komoly kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
A társkeresők nekem nem váltak be ilyen szempontból, ott szinte mindenki szexpartnert keres (pedig nem szextárskereső oldalakról van szó!), tapasztalatom szerint buliban sem nagyon lehet ismerkedni (nehéz beszélgetni, sok a külföldi, csak szexre hajtanak, ittasak, drogoztak, nem tudni kinek nincs párja és akar-e ismerkedni, stb.)...

2018. jan. 4. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Itt a Gyk-n! :D
2018. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Munkahely, sport, szórakozóhely, bolt, hobbi, bárhol. Sokkal inkább a hozzáállás határozza meg a sikert, mint a hely.
2018. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen én is ismerkedtem már mindenhol boltban is, rendszeresen randizom (hetente kb. 2), de végre normális emberekkel szeretnék találkozni, nem azokkal akik a jelenlegi párjuk mellett keresnek mást, vagy szexuális ajánlatot tesznek.

Szerintem a hozzáállásommal sincs gond.

2018. jan. 4. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Itt is vannak/lehetnek értelmes emberek.
2018. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen persze, csak ez kicsit olyan mintha tűt keresnék a szénakazalban. Szerintem fontos látni is a másikat + minél több ismerkedni vágyó ember van, annál nagyobb eséllyel találnak egymásra a megfelelő emberek.

Ezért kérdeztem, hogy van-e valakinek valami ötlete, egy olyan hely, ahová sok egyedülálló ember megfordul.

2018. jan. 4. 23:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki komolyan gondolja, az vállalja magát itt is és a hétköznapi életben is - persze jó, ha biztonsági lépéseket tesznek a felek bele.
2018. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak arra akartam célozni, hogy itt időigényes. Mert képet küldtök, írogattok, megbeszélitek közel laktok-e egymáshoz. Míg, ha elmész egy ilyen helyre, akkor valószínűleg a környékbeliekkel találkozol, de legalábbis egy megyében élőkkel,csak szétnézel és látod ki vonzó számodra, innen pedig egyszerű, mert csak azokra az emberekre koncentrálsz és velük ismerkedsz, hogy kiderüljön összeilletek-e.
2018. jan. 4. 23:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok. A hozzáállás alatt azt értettem, hogy ne célként éljed meg, mert akkor annál kevésbé fog összejönni. Lazán csak ismerkedj és egy szimpatikus és vonzó illetővel majd alakulnak a dolgok.

A helyeket illetően, a felsoroltak azok "természetes" közegek, ahol az ember önmaga és könnyed tud lenni. Másrészről nincs olyan hely ahol valamelyik nem egyedülálló tagjai képviselnék magukat többségben. Ha létezne ilyen kánaán, akkor másnapra megfordulnának az arányok.

Egyetértek, hogy a netes társkeresés az tű keresése a széna kazalban, ami zsákbamacska.

2018. jan. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
OK. Köszi a válaszokat!
2018. jan. 6. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!