Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi ötleteket Kérnék szülina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi ötleteket Kérnék szülinapra?

Figyelt kérdés

Sziasztok

no akadt egy kis problémám.

Adott egy 23 éves Lány akivel randizgatok már, ez lesz a második amit egybekötötünk a szülinapunkal.

Neki jan 18 nekem jan 19-én van a szülinapunk s hétvégén elhívta mvalahova.

Nos ő budapesten lakik s ehez kellene a segítségetek.

Nem tudom pesten mit tudnék csinálni vele vagy hova tudnánk menni esetleg mit kéne vennem második randira.

Szereti a animéket s a könyveket.

Nagyon aranyos s kedves a mosolya meg hahh. Legjobb :3

Nos így az lenne a kérdésem s segítség kérésem hogy milyen helyekre lehetne egy 23 éves lányt elvinni valahogy megünnepelni a szülinapját ami fél randis is egyben s mit kéne tennem szerintetek? nem ismerem annyira pestet mert borsodi vagyok de örömmel megyke pestre mert szép város.


Keretem van így nem gond csak jól akarom érezni amgam vele s hogy ő jól érezze magát.



2018. jan. 9. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha levágod bréd belőle húslevest készítessz vacsoräzni kulonlegességet
2018. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menjetek el kirándulni a pilisbe! Egy kis piknikelés jót tesz! Láttok szép tájakat, és tudtok beszélgetni.

30f

2018. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó lenne a piknik de zért az melegebb időre van. Esetleg harmadik randinak megfelelna kora tavasszal.

Köszi.

Első meg hát nincs szavam rád.

Az ember kérdez valami normálisat s segítséget kér egy jó randira/szülinapra te meg így állsz hozzá.

Neked is rózsás lehet a párkapcsolati életed. ha már van még valami farkad hzzá hacsak nem húslevessel kezted ahogy mondod.

2018. jan. 9. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
vannak ilyen emberek :) 2. vagyok. Menjetek bowlingozni, majd egy light-s vacsi, vagy egy jó hosszú séta, beültök valahova. Van itt lehetőség, bármi.
2018. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen nagy város. Nos köszönmöm a ötletekt . Ezzel elmazsolázok. :) kaptam közbe egy olyat tippet hogy cica kávézó. :) s ő maga is egy kis macska számomra. sokszor nyávog így miért neh. :)
2018. jan. 10. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!