Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen esetben kell/illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben kell/illik ajándékot venni?

Figyelt kérdés
Két randim volt a férfival, de még nem mondtuk ki hogy együtt vagyunk. Egy napon van a szülinapunk, jövő héten lesz. Nem tudom addig, vagy akkor fogunk-e találkozni, ugyanis elég messze lakunk egymástól. Nekem pont vizsgán is van aznap, tehát tényleg nem tudom, hogy összejön- e. Igazából nem is nagyon beszéltünk erről. A kérdésem az lenne, hogy ha esetleg találkozunk személyesen illik-e ajándékot adni, és ha igen mit? Elég hülye helyzet lenne, ha mondjunk csak egyikünk vinne ajándékot? Én vagyok a lány.
2018. jan. 13. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vennék egy tábla milkát, és ha taliztok, és ő ad valamit, akkor vennèd csak elő, és adnád oda. Ha ő nem készült valami aprósággal, akkor pedig nem adod át, jól msglapul a táskádban.
2018. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mármint akkor meglapul a táskádban.
2018. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1: És mindketten hazamennek a táskájukban maradt csokival :)
2018. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy olyan szempontból közelíted meg a kérdést, hogy "illik-e", ergó nem szívből jönne az ajándék, hanem kötelességből. Ha ugyanis akarsz adni, akkor adsz, ha nem akarsz, akkor nem adsz és magasról teszel arra, hogy illik-e vagy sem.
2018. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A csoki jó ötlet:)

majd kialakul ez.

2018. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A csoki pasinak is jó ajándék? Igazából már adtam neki csokit a második randin, mert hülyeségből fogadtunk egy dologban és elvesztettem a fogadást, akkor kapott tőlem egy milkát. Valamint ő is mindkét randira csokit hozott nekem. Ezért gondolkodtam el ezen. Szívesen adnék, de nem tudom, hogy mi az, ami ilyenkor jó. Mint írtam, nem vagyunk együtt még, és nem is tudom, hogy együtt leszünk-e, lassan alakul ez az egész. Ha esetleg aznap nem fogunk találkozni, akkor szerintem csak üzenetben felköszöntöm, esetleg felhívom.
2018. jan. 14. 07:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szereti, akkor jó lehet simán. Én azért azt figyelembe venném, hogy hány éves és úgy választanék, mert rengeteg fajta csoki van.
2018. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!