Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja, azért nem írt rám, mert nem szeretett volna zavarni, az azt jelenti, hogy nem adtam még neki elég jelet arról, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet
2018. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn akkor mondom azt, amikor úgy érzem ,hogy untatom és nem érdeklődik irántam :D Akkor el szoktam tűnni egy időre :D 22/F
2018. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"te sosem zavarsz :)" - problem solved
2018. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítésre vár
2018. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Könnyen lehetséges. Képzeld magad a helyébe, hogy megerősítés hijján te írkálnál valakinek akiről nem tudod, hogy tetszel neki, vagy egyáltalán hogy mit fog szólni hozzá?

Főleg ha félénk férfi.

Lehet, hogy kiábrándító neki, ha csak ő ketes és téged és te őt nem, érdeklődéséz vesztette, mert egyoldalúnak találta.

De az is lehett, hogy csak nem jössz be neki.


Írjál rá te, nőként te is tehetnél bele, ha szeretnél valamit. Ha csak a jelek hiányoztak, akkor fel fog bátorodni ha te ráírsz és te is keresed. Ha utána is ilyeneket mond akkor az lekoptatás.


Szóval ne találgass, hanem tegyél te is bele és ki fog derülni.

2018. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eléggé úgy tűnik.
2018. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!