Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akivel elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel elég gyakran hoz össze a sors és nagyon tetszik, mindig felkavar ha látom, de van barátja, hogy felejtsem el, ha gyakran látom?

Figyelt kérdés
Régebben egy környéken laktunk(ő kb. 2 percre a családi házunktól egy mellékutcában), amikor még középsulis voltam egy buszmegállóban szálltunk fel és nagyon tetszett, sokat szemeztünk. Aztán középsuli után már máshogy mentem egyetemre, közben lett több barátnőm, telt múlt az idő és úton útfélen azért láttam, mert mégis egy helyen laktunk, ilyenkor midig mélyen egymás szemébe néztünk, majd végül különköltöztem a szüleimtől, de Budapesten belül maradtam, szóval ha épp hazamentem családi ebédre, néha pont szembejött az utcán. Aztán egyszer amikor külföldön jártam, néztem képeket mindenféle helyekről abban az országban, hogy hova érdemes még elmenni, meg is tetszett egy konkrét hely, egy tó a hegyek között, de térkép alapján szinte megközelíthetetlennek tűnt kocsival. Gondoltam rákeresek facebookon, hátha ott találok valami hasznos infót, az oldalon megjelennek ugye a képek, azokról akik legutóbb feltöltöttek, láttam, hogy pont egy magyar lány rakott fel legutóbb, na mondom szuper, akkor ráírok megkérdezem tőle, hogy milyenek ott a terepviszonyok, meg is tettem. Ezen a képen távolról volt, nem látszott az arca. Majd ahogy megnéztem a többi képét látom, hogy Ő az. Alig akartam elhinni. Hirtelen izgatottá váltam. Ahogy néztem a profilját az is kiderült, hogy van barátja, ráadásul már több éve. Elég hamar megbántam, h csak úgy random ráírtam, de már nem tudtam visszavonni. Nem sokkal később válaszolt is és nagyon kedves volt meg részletesen informált, úgyhogy váltottunk pár üzenetet én is ajánlottam neki pár helyet, majd szépen megköszöntem és ennyi. Végül időhiány miatt nem tudtam eljutni a tóhoz, mivel kocsival nem lehetett megközelíteni. Szóval ugyanolyan elérhetetlen maradt, mint a lány. Aztán hazajöttem BP-re és pár nappal később épp autóval mentem a városban és pont őt és a barátját láttam a buszmegállóban. Tudtam, hogy el kell felejtenem, a képei alapján boldog kapcsolatban van, amibe nem akarok berondítani. Pár hónapig megint nem láttam, de aztán most nemrég megint szembejött velem egy bevásárlóközpontban, találkozott a tekintetünk, ami nagyon felrázott, úgyhogy most megint rá gondolok. Több lánnyal voltam már együtt, de senki nem kavart úgy fel, mint ő, pedig nem is ismerjük egymást.

2018. jan. 15. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján valahogy mindig az utadba sodorja az élet ezt a nőt...biztos véletlen.

Szerintem jár rajta az agyad, oda vagy érte, ezért meg kellene próbálni randizni vele, hátha...

2018. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne erőltesd, még fiatal vagy. Járd a saját utadat és xarj a nőkre. :D
2018. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még egy ilyen szituáció... mintha magamat olvasnám. :(


Sajnos szórakozik velünk a véletlen és az elme.


Nem rondítanék bele a kapcsolatba semmi pénzért főleg, ha látom hogy boldogok. Meg hülyét sem csinálnék magamból. Ez nem egy olyan szituáció, amikor rendszeresen pl. munkahelyen vagy egy nővel és nem tudjátok elkerülni, hogy ne találkozzatok és végül a nő saját döntéséből mozdulna ki a kapcsolatából miattad, mert úgy látja boldogabb lenne veled.


Itt tudatosan kellene kezdeményezned, ráírnod, elhívnod, annak ellenére, hogy tudja, hogy tudod, hogy párkapcsolatban van. Ez pedig szerintem nem lenne túl fer dolog.


Éld az életed tovább és hátha jön valaki előbb-utóbb, aki segít elfelejted!

2018. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!