Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok jól és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok jól és mit csinálok rosszul? Szerintetek jól haladunk? Ki mit vett észre ezek alapján? Mit gondolhat a lány? Mit gondoltok, mikor, hanyadik randin kellene megcsókolnom? Már eljátszhatott ennek a gondolatával? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal, hogy nem sok sikerem volt a csajoknál, viszont kaptam már néhány utalgatást személyesen. Társkeresőn ismerkedtünk meg úgy 2-3 hónappal ezelőtt. (Töröltem magamat onnan, mesélte akkor, amikor mondtam az enyémet, hogy ő már sokkal korábban, a beszélgetésünk után már kb. fél hónappal lejött onnan, ami azért is lehetséges, mert akkor már sejthette, hogy nagyon tetszik nekem, addigra találkoztunk is egyszer.) Mondtuk is egymásnak, hogy mindketten komoly kapcsolatra vágyunk, ő azért, mert kifogott egy olyat, aki nagyon nyomulós volt és túlzásokba esett, én meg azért, mert sok visszautasítás, illetve negatívum ért, mindketten közöltük ezeket egymással. Az egyik legféltettebb és egyben legrosszabb emlékemet is mondtam neki, talán emiatt is lehet ő is óvatos velem, meg fordítva is. Volt egy pár óra együtt az első találkozásunkkor, azóta pedig volt négy randi. A másodikon jutottunk el az ölelésig. Azóta bízok meg benne teljesen, pedig nem vagyok egy bárkit magamhoz könnyen közel engedő típus, inkább zárkózott és távolságtartó az idegenekkel, mégis az életemet is rá merném bízni! Amikor mondtam neki, akkor említette, hogy ő is ugyan így gondolja, mint én. Az ölelések és az érintkezések a legutolsó randin eléggé megvoltak, szinte mindig és nagyon közel is kerültünk egymáshoz, oldottabbak és nyitottabbak lettünk egymással, de még nem tudtam és nem is mertem megfogni a kezét. Ekkor már el is jutottunk a pusziig. Nem az ilyen közönséges két vagy három puszi gyorsban köszönéses verzió volt, hanem egy finomat, lágyat, hosszút nyomott az arcomra. Minden alkalommal megpróbálom levenni a lábáról, ami szerencsére eddig sikerült is. Akkor is sikerült, amikor december 28.-án találkoztunk (randi volt az is) és adtam neki egy ajándékcsomagot (kicsit) utólag karácsonyra. Azt mondta, hogy neki ez volt a legjobb randizásunk, viszont az első találkozásunk rettentően, az első egy két randink alkalmával pedig már csak kicsit volt ideges. Olyat tartalmazott, amit még az első találkozáskor említett nekem és azt is mondtam hozzá, hogy a nagy részéért elég sokat kellett mászkálnom. De olyan is, amit csak úgy felhoztam beszélgetéskor és említette, hogy szeretne egyet. Amikor átadtam neki, akkor azt mondta, hogy egyáltalán nem hitte volna, hogy lesz bármiféle ajándékozás. Talán emiatt is ott helyben ő hozta fel a következő randit. Már említett pár barátnőjének (például egyik alkalommal a kollégiumba is be kellett menni, mert keresett egy ernyőt a szobájában, de nem is volt rá szüksége, mert jó idő volt akkor és visszafelé jött vele néhány osztálytársa is, meg egyik szobatársa is), a szüleinek és a nővérének, akik szerint jó képű és aranyos vagyok. (Bár szerintem nem is vagyok az, mert nincsen önbizalmam, bár már több van, mint volt.) A hozzá közel álló női rokonok is tudnak már rólam és a mostani randin beszélt is róluk. Tudja, hogy én nem beszélhetek róla, mert akkor teljesen kibeszélnék, aztán ha megismernék, akkor utána engem szidnának le bármi miatt... De ez a téma most nem ide való. Akkor közösen, kihangosítva kellett telefonálnunk a keresztanyjával és az anyjával a randi elején, hogy megérkezett és átadtam neki az előbb említett csomagot. Egyik csaj haverom szerint azért lehet ez a lassúság, mert élvezi az udvarlás folyamatát, egy másik csaj haverom szerint azért lehetséges, mivel letesztelheti azt, hogy meddig várnék vele, a dolgokkal, és mikor meddig mennék el (az ölelést is és a puszit is ő kezdeményezte, de mindkettőt óvatosan, bátortalanul, főleg az első ölelést), egy harmadik csaj haver szerint pedig azt figyeli, hogy tényleg komolyan gondolom-e a dolgokat. (Egyszer volt egy kis vitánk, pár órás, aztán másnap bocsánatot kértem tőle, mert nem akarok vele rosszban lenni, viszont ő kezdte túlreagálni azt a bizonyos dolgot, én meg a többit, mert mindketten lobbanékonyak vagyunk. De van egy olyan megérzésem, hogy akkor is tesztelgetni akart engem, mert tényleg egy semmiből alakult ki a szócsatánk.) Visszatérve alapból nem lennék valami gyors. Viszont a csókot nekem kellene kezdeményeznem, és akkor utána (talán egyből) majd nekem kellene felhoznom azt a témát valamennyi randi után (én 7-8-ra gondoltam, ha nem lenne ez sok), hogy akkor járnánk-e és lenne-e a barátnőm. Már ha ezt meg kell beszélni. Tudja, hogy nagyon tetszik nekem és már nem csak írásban mertem/merek közeledni felé, hanem személyesen is ment a mútkor. Például mondta, hogy nem tartja magát jónak, mert van rajta egy kis felesleg, mégis szerintem úgy jó, ahogyan van. Ő 18/l, én 20/f

2018. jan. 1. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:

7-8.randin beszéljük meg hogy akkor most járunk... mi van? 13évesen lehet hogy így megy de ti konkrétan jártok ha megbeszéltétek ha nem. A "járás" NEM ATTÓL JÁRÁS HOGY MEG VAN BESZÉLVE. "Most akkor járunk vagy mi van?" Ez nem kell megbeszélni.

Egyszer majd ha úgy is érzed, rebegj el egy "Szeretlek!"-et. De csak ha úgy érzed! Addig meg add magad ne variálj meg alakoskodj, bejössz neki ez tény azért mutogat már most körbe. Sinen vagy komám!

2018. jan. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudhatjuk. Ezt csak ő tudhatja. Én pl már tuti elkezdtem volna keresni a hibát magamban, hogy miért nem akarsz megcsókolni, de egészen biztosan nem mutattalak volna be senkinek. Szóval különbözőek vagyunk, de szerintem is túlzásba viszed a sakkozást. Csinálj mindent akkor, amikor jól esik és magától értetődő. Nem kell itt számításokat végezni, hogy mit hanyadik randin.. (és csak óvatosan jegyzem meg, hogy szerintem ahhoz képest, hogy tulajdonképpen semmi nem történt köztetek közös sétálgatáson kívül túlságosan beleéled magad..)
2018. jan. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Mi ez, az Alkonyat következő részének forgatókönyve? :D Hova hányjak, ne legyél ennyire nyálas. :)
2018. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!