Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítsak el egy 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsak el egy 29 éves pasit, ha én 17 vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, furcsa kérdés, de külsőleg is vonzódom hozzá, emellett intelligens, humoros és felnézek rá. Mindig dicsér, hogy milyen gyönyörű vagyok, a baj csak az, hogy apukám kollégája. Hamarosan ttalálkozom vele egy ünnepségen, mit kellene tennem, hogy tudassam vele az érzelmeimet?

2018. jan. 16. 01:09
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
41%
Nekem 16 èvesen 31 èves pasim volt majd egy èvig. Isteniekt szexeltünk. Nem a korkülömbsèg a gàz hanem a testi,lelki fejlettsèg, na meg hogy apukàd baràtja. Tapasztalatnak jó lehet, de mostani fejjel èn nem ajànlom. Na de ha muszàj... semmi esetre se jöjj elő èrzelmekkel meg ilyen hasonló szövegekkel. A legjobb ha úgy alakìtod a dolgokat,hogy a tettek hozzàk meg a kellő eredmènyt ne a beszèd. Ha dìcsér köszönd meg. Ne vihoj ès próbàld egy komoly nő benyomàsàt kellteni, de add direkt jelèt hogy ennyire bejön. Amikor passzol a szituba èrintsd meg, mondjuk vèletlen èrjen össze az ujjatok vagy simìtsd meg a vàllàt. Mindegy csak termèszetesnek tűnjön. Ha làtod hogy èrzèkelte nèzz a szemèbe mèlyen. Ebből màr le kène vennie hogy mi van. Ha nem hagyod hidegen akkor bizd rà a folytatàst. A pasiknak kell a vadàszat, ennyi biztatàs elèg hozzà. De jól gondold meg, mert bonyolitja a csalàdhoz fűződő viszonya. 29/N
2018. jan. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
84%
Sehogy!
2018. jan. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha az én kollegám lenne akkor tuti lebombáznám.
2018. jan. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
19%

Istenem, vegyük már tudomásul hogy a mai lányok már 12 évesen felfedezik éjszaka a kispárna sarkát a combjaik között :-)

Éééés, hogy sokkal jobb ha 16-17 évesen a szexualitásukat, vágyaikat megélik, mintsem elfojtsák.

Az sokkal nagyon pszichés és lelki tipródást és főleg hisztit okoz. Nem egy nem kettő férfi ügyfelem van, akiknek a gyerekeivel is beszélgetek sokat. Érdekes módon velem beszélik ki minden intim dolgaikat, szinte a csiklóméretükig mindent. És érdekes módon, az amelyik kellemesen, hangsúlyozom felnőtt módon kellemesen kielégült folyamatosan, sokkal nyugodtabban teszi a hétköznapi feladatait, mint azok, akik görcsölnek a sok előitélettel, társadalmi normák betartásával és az összes ilyen hülyeséggel. És igen, vannak lelki vonzatai is, de kinek nem voltak kisebb nagyobb csalódásai ? Mindenkinek, mindegy hogy 17 évesen, vagy 37, akkor is vannak és lesznek is.

Még egy apróság.

Ha biztos vagy a dolgaidban, (nem pasiügyekre értem most), akkor pont lesza rhatod, hogy ki mit terjeszt, vagy mond rólad. Te csak élvezkedj magadnka ahogy neked jólesik. Akinek meg nem tetszik bekaphatja (ha megengedjük neki).

Vagy ha a szüleitől ezért nem kap új Porschét szülinapra ? Akkor ők is bekaphatják :-)

2018. jan. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Előző én már 9 évesen felfedezgettem azt a párnacsücsköt :D De ennek ellenére 20 éves koromig nem szexeltem senkivel. Attól még, hogy megjelennek a vágyak még nem azt jelenti, hogy valaki fejben és lélekben is kész van rá. 26/N
2018. jan. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

#4 Ja, persze, el tudom hinni, hogy a kollégáid gyerekei veled beszélik ki a nemi életüket. És hogy te ebből még arra is következtettél, hogy aki előítéletes, az mondjuk nem napi 3x, hanem csak 2x szexel. És aki mondjuk heti 1x, arról milyen statisztikát csináltál? Micsoda összefüggések. És persze a tiniknek mindenképp 30 körüli férfiakkal kéne kiélniük a nemi vágyaikat, ez is világos, csak nem egy 30 körüli férfi vagy?


Amúgy, kérdező, egy 29 éves épelméjű pasinak nem szabadna akarnia bármi többet egy 17 évestől szexnél. Még szexet sem igazán, ha mondjuk szűz vagy, mert utána csak lelépne. Ráadásul apud kollégája...nem erőltetném a helyedben a dolgot, csak azért, mert párszor bókolt neked, még nem kell hozzámenni feleségül. Teljesen más életszakaszban vagytok, nem csak az érettségbeli különbség lehet gond. Az #1 is amit írt, hogy 16 évesen egy 31 évessel volt...a lány részéről nézve még oké a dolog, de a pasival valami nagyon nincs rendben, hogy középiskolás kislánnyal jár, aki fejben még egy gyerek, persze minden gyerek szereti azt hinni magáról, hogy hú de érett, de attól még gyerekek.

2018. jan. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
Ünnepség, akkor lehet táncolni!
2018. jan. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt jó ha tudod, hogy egy 29 éves férfi tőled, csak szexet akar, csak a tested kell neki, mert friss, feszes bőr vagy. Mielőtt kikezdesz vele, ezzel számolj, hogy csak eszközként fog használni, hogy kielégítse a szükségleteit. Ha ez neked rendben van, akkor okés.
2018. jan. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Probald a komoly no benyomasat kelteni.


Mondja a tininek. Itt hangosan felvihogtam. Bocs.

2018. jan. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez felejtős. Nem feltétlen a korod miatt, hanem mert apukád kollégája. Ha intelligens ember, akkor tuti nem fog veled kikezdeni.
2018. jan. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!