Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy átlagos szórakozóhelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos szórakozóhelyen milyen kinézetű és viselkdesésű srácot nem utasítanál vissza ha nincs párod?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
hát ha nem cigány akkor olyan rossz már nem lehet...
2010. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nielindi ***** válasza:
szorakozohelyen nem ismerkedek.
2010. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

20:33


Ahogy látom megvan mind a 13 éved :)

2010. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nah...:D erre most megint kíváncsi vagyok hogy mit írnak a lányok...:D de szerintem ha valaki azt írja hogy egy tök átlagos sráccal is összejönne ha nem lenne senkije ... akkor az hazudik . :D
2010. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jó modorú, kedves, boldog, nem felvágós kemény gyerek, nem divatmajom, tudja mit jelent férfinek lenni, és 30 felett van. Na ilyennel megismerkednék. Hogy másodjára is összefussak vele szándékosan ahhoz több kell. Nem drogozik, szereti az állatokat, van életcélja, komoly, tehát nem egy link, munkakerülő alak, úgy gondolom ezek nem nagy elvárások.
2010. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szereti az állatokat, ez aranyos. Hát biztos nem irtózik tőlük, ha bevállalja, hogy szórakozóhelyre megy.
2010. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mosoly! Humor! De! Ha a külsőségekre vagy kíváncsi: legyen átlagosan igényes, azaz ne legyen szakadt, de öltönyös, kis buznyák sem. Egy farmer pólóval, inggel simán király. Ne legyen kopasz, legyen viszonylag normális testalkata, ami az én esetemben minimum 180 cm és 80-100 kg. Ha ezek megvannak és úgy jön oda hozzám, hogy egy jó poénnal indít, akkor simán megismerkedek vele, aztán majd kiderül. És a non plus ultra, ha jól is táncol :)
2010. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a tényleges állatokra gondoltam :) Nem a szórakozóhelyeken néha előforduló emberszabásúakra :)
2010. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy Ghotot vagy Rockert nem utasítanék vissza.
2010. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szimpatikus, oda mer hozzám jönni, normális igényes öltözet mondjuk én szórakozóhely alatt beülős helyekre gondolok ahol esetleg lehet táncolni is ha jó a hangulat
2010. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!