Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Mi volt az a csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi volt az a csajozós duma, amiről még ti sem gondoltátok volna előzetesen, hogy bejön egy csajnak, de végül bejött?

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamat adom. Meglepő, igaz? :)
2018. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
"Szia! Kő kóla?" De tényleg, bejött. Túl van tolva a szöveg. Ha külsőre bejössz a másik félnek, még ilyen béna szöveggel is lazán összejöhet, mert sokan poénnak veszik. Ha nem jössz be, a világ legjobb monológját is lenyomhatod, elküldenek a fenébe.
2018. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

hasonlóan gondolom mint a kettes válaszoló!

volt, hogy valami irtózatosan nagy baromságot mondtam egy lánynak, de bejöttem neki szóval nyert ügyem volt.

aztán van az a helyzet, amikor a fejedben jól cseng az amit mondani akarsz, és az egyik csaj akire te hajtasz simán elutasít mert egyszerűen nem vagy jó nála.. közben meg látod a barátnőjén, hogy vele simán kikezdhetnél, mert benne lenne :D

2018. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ismertem az anyját(munkatárs), őt viszont még sosem láttam. Ismerőseim viszont ismerték. Bemutatták nekem és mondtam h épp úgy néz ki mint az anyja, csak fiatal és szebb. Már igen részeg voltam és ezt mondtam neki mindig ezzel szórakoztam vele.

Másnap felvett facen, írt. Pár nap múlva randi. 1 hónapig jártunk :)

2018. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Randiig úgy is eljutottam, h odamentem az utcán péntek este egy lányhoz és megkérdeztem hogy Te jampi vagy, vagy hippi? Aztán beszélgettünk telószám csere..
2018. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Diavolino44 ***** válasza:
81%

#1 nem igazan vagom Betoncsizma, az egyik kerdesnel sirsz, hogy felhagytal az ismerkedessel par napja, masik kerdesnel meg tanacsokat adsz. Akkor ez most, hogyan is van??


Kerdezo: maga szoveg nem volt. De (itt most jon a lepontozas), de a “bunkozas” egy bizonyos szinten vonzo.

Teljesen veletlenul kicsuszott a szamon, azota persze, routinomma valt.

Igy kezdodott. Hazi buli eleje volt, odamentem a csajhoz, bemutatkozas, alap kerdesek, hova valosi, kit ismer, mivel foglalkozik stb.

Kiderult, hogy lengyel, Londonban lakik, ugyved, ugyvedi irodaba gyakornok, egy baratnojet jott meglatogatni, s szeret kepeket festeni.

Erre tok veletlenul kigurult a szamon, hogy ez baromi unalmasan hangzik. A csaj felhaborodott, hogy hogyan mondhatok ilyet. Az o elete, nem unalmas! S elkezdtett gyozkodni, hogy miket csinal, fel oran keresztul lokte hulyesegeket, le akart nyugozni. En semmi mast nem csinaltam, csak bologottam, meg aha-ztam. Egy ora mulva egyutt tancoltunk. De 5 percenkent megemlitette, hogy ez is unalmas?

2 ora mulva smaroltunk, egy oraval kesobb hivtam egy taxit, s mentunk hozzam. Csak azert mert az eljen leunalmasoztam, s az egojanak kellett a visszacsatolas, hogy marpedig neki kalandos elete van.

2018. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Írok ma estére neked egy programot."

Beszartam, mikor vigyorogva visszakérdezett, hogy király, hova megyünk?

2018. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szimpatikus vagy nekem és meghívnálak egy kávéra, ha elfogadod.

Nem hittem volna de igent mondott.

2018. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőtt, buliban, csók után. "A következő két opció van: vagy táncolgatunk még egy kicsit és kb. ennyi lesz a dologból vagy most felmegyünk hozzám". Feljött. :D
2018. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#1 nem igazan vagom Betoncsizma, az egyik kerdesnel sirsz, hogy felhagytal az ismerkedessel par napja, masik kerdesnel meg tanacsokat adsz. Akkor ez most, hogyan is van??


Mert, aki jelenleg nem ismerkedik, az nem adhat tanácsokat? Attól még vannak tapasztalataim. Nem arról van szó, hogy lezártam ennek az útját, épp csak nem hajtom mindenáron a nőket.

2018. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!