Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan beszéljem meg a sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesike92 kérdése:

Hogyan beszéljem meg a sráccal, hogy fizessen a randik alkalmával? (26/L)

Figyelt kérdés

Érdekes helyzetbe kerültem 26 éves fejjel. 1 hónapja randizom egy Tinder-en megismert sráccal. Számos randin vagyunk túl, amiből egy kezemen meg tudom számolni hányszor fizetett ő.


Tény, hogy jobban keresek, mint ő. De kifejezetten ügyelek arra, hogy ne menjünk olyan helyekre, ahol esetleg több tízezret kell otthagyni.


Mi lenne a legszebb megoldás erre az igazán kellemetlen helyzetre?


Nem sajnálom a pénzt, nem erről van szó. De gesztus értékkel sem merül fel részéről, ahogy észrevettem.



2018. jan. 30. 17:37
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
40%

Randizzatok normálisan, hogy ne kelljen fizetni.

Kommunikálj vele.

2018. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
72%

Kezdj el beszélni a hagyományokról, tradíciókról, azt tereld a témát e felé.


Ja és készülj fel hhogy sok " ti akartátok az egyenlőséget..." típúsú hozzászólások jönnek.

2018. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Felezzétek a számlát és kész.
2018. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan zajlanak ezek a talalkozasok? Marmint meghiv teged es aztan nem fizet vagy mi?
2018. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem.. nem fizet, nem is felizetik, hanem te fizetsz?
2018. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Ez konkrétan úgy néz ki, hogy elmegyünk pl. enni vhova. Átlagos pesti helyeket kell elképzelni, semmi 'fine-dining' és társaik.


Kirendeli magának a kaját az étlapról, majd amikor a fizetésre kerül sor, mozdulatlanul várja, amíg én kifizetem a X ezer forintokat.


Hát így.

2018. jan. 30. 17:45
 7/44 A kérdező kommentje:

5. hozzászólónak: Legyen szó moziról, étteremről vagy csak egy szimpla bolti kisebb bevásárlásról.. Nincs felezés. A pénztárcájáért SE nyúl a kasszánál pl.


A múltkor ugyan elővette a tárcáját, majd megkért, hogy fizessek én.

2018. jan. 30. 17:48
 8/44 anonim ***** válasza:
95%
Ki hív meg kit? Ki választja a helyet? Csak mert elméletileg annak illik fizetni aki meghívta a másikat.
2018. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb mond, hogy otthon hagytad a tárcádat.
2018. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Én dobom fel az ötleteket általában. De szerintem, ha rajta múlna, nem igazán járnánk sehova.


Csak annyi a problémám ezzel, hogy nem úgy adta elő magát, mint akinek kvázi nincs pénze. Legalábbis nekem ebből eléggé ez jön le.

2018. jan. 30. 17:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!